Civic FC5 Navigasyon Güncelleme FC1-FC5-FK7

Konunun ilk sayfalarında videolu anlatım var. Daha kolaylık olur. Uzun uzun yazsam kafanız karışır. Sadece en son güncelleme bittikten sonra v 4.0 olmasına dikkat edin.
2017 exe honda Civic.Dün itibari ile garmin expressle 16.55 dolar...310 TL ye 2021 haritayı 2023 yılı haritayla güncelledim.Önce bilgisayara son sürüm garmin expressi indirin...(Eski sürüm görmez).Araca taktığınız Flash belleği takın......Güncelleme var derse hesap açın.....Ödemeyi yapın.Yüklemeyi yap.Sonra belleği araca tak....Navigasyon dan Güncellemeye bas, tamamla.....

2017 exe honda Civic.Dün itibari ile garmin expressle 16.55 dolar...310 TL ye 2021 haritayı 2023 yılı haritayla güncelledim.Önce bilgisayara son sürüm garmin expressi indirin...(Eski sürüm görmez).Araca taktığınız Flash belleği takın......Güncelleme var derse hesap açın.....Ödemeyi yapın.Yüklemeyi yap.Sonra belleği araca tak....Navigasyon dan Güncellemeye bas, tamamla.....
Hocam ücret neden ödediniz? Bende güncelledim Ocak ayi başında herhangi bir ücret ödemedim

ücret alma durumunu bende anlamadım.

Hocam bende son sürüm Garmin Express (7.18.4.0) var ama halen harita sürümünüz güncel deyip son sürümü (software version) 3.01 olarak görüyor (Map Details ise Turkey 2023.0). Araç 2018 model

Son düzenleme:
Geri