Aracınız
Bu civicte bi gariplik var ama hadi hayırlısı. Civic C segmenti . Bunlar D segmentinde araç yapmışlar . Zira benzer kasası mazda 6 D segmentidir ( A7 den bahsetmiyorum bile) . Adamlar yeni Mazda 3 e cevap vermek isterken ayarları kaçmış Mazda 6 ya cevaplamışlar. Accord ne çıkar Allah bilir.. Passattaki LCD ekran bile cevap vermişler. Zira passatta opsiyonel olarak 11 000 tl veriyorken bizim civicte standart..

Ee böyle olunca bu aracın fiyatı 100 bin Tl üzerine çıkacaktır. Zira Mazda 6 da Passatta 130 bin tl civarıdır.

Aracınız
Amerika versiyonudur bu kesin.türkiyeye bunu gondereceklerini hiç sanmıyorum..kı turkiye yapımı araca benziyo mu allah askına hiç..:))

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Amerika versiyonudur bu kesin.türkiyeye bunu gondereceklerini hiç sanmıyorum..kı turkiye yapımı araca benziyo mu allah askına hiç..:))

Bu seri ile civic in artik global olacagi belirtilmisti yanlis hatirlamiyorsam,,,

Aracınız
Civic FB7 2014
Tanitimo yapan bayan new civic sedan diyor. Forumda kanadada yasayan biri vardi onun kanadada aldigi civoc fb7 arkasinda toureng yaziodu

evet bende bulanan 2014 civic modelin aynı kasanın 2016 sı piyasaya sürüldügünde hemen degiştirecegim arabanın resimlerini koyarım buraya ;)

Arkadaşlar aracın resimlerini dikkatli inceledim, Honda nihayet günümüze ayak uyduracak bir iç mekan sunmayı başardı :)

Bu baz versiyonunun iç mekanı :) bizim kadranın yanındaki ekran sadece müzik sistemine aktarılmış :)

Ekli dosyayı görüntüle 2159

En yüksek donanımda kadran ve orta paneldeki müzik sistemide değişiyor. Bence bu versiyonu ülkemizde tutulur :) Hondacılar genelde Full paketci çünkü :)

Ekli dosyayı görüntüle 2160

Ülkemize gelmesi tahminen 2016 ağustosu bulur gibime geliyor...
Abd nin 2 yıl gerisinden gidiyoruz. Şimdiki kasa orada 2010 da vardı. Bence 2017 den önce olmaz

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Abd nin 2 yıl gerisinden gidiyoruz. Şimdiki kasa orada 2010 da vardı. Bence 2017 den önce olmaz

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Haberlere göre Bu sefer çok beklenmeyecek gibi, tek global bir model olarak üretilecek ve tahminlere göre Eylül 2016'da Türkiye'de satışa çıkacak. Ama HONDA Türkiye'nin işi belli olmaz, 2013 yılından beri Japonya'da satılan HR-Vyi ve Jazz modelini hala getirmedikleri için herşey mümkün diyorum :D

Aracınız
bu araç turing diye geçiyor..bence bu civic in içinde ayrı bir model olacak.. hb /sedan/station wagon tarzında düşünün..araç c sınıfına göre geniş ve büyük çünkü..bagaj yeni passatla aynı büyüklükte..belki de accord u getirmeyip bunu getircekler..

Geri