Civic FB7 Civic FB7 Lpg aparatı kısaltma hk.

Arkadaşlar kolay gelsin. Lpg aparatını kısaltacak yer bi türlü bulamadım. Saniyede bi kaç yere sordum onlarda bi yer öneremedi. İstanbul'da bu işin ehli bir yer var mıdır sorunsuz sıkıntısız işimizi halledebilecek ? ve maliyeti ne olur ?

Trust

0
Aracınız
Arkadaşlar kolay gelsin. Lpg aparatını kısaltacak yer bi türlü bulamadım. Saniyede bi kaç yere sordum onlarda bi yer öneremedi. İstanbul'da bu işin ehli bir yer var mıdır sorunsuz sıkıntısız işimizi halledebilecek ? ve maliyeti ne olur ?
Elimizde bir tane kisalmisi var dostum.
Yanlız bu işler kısaltma ile olmuyor servis sizin dolum deliğini resimdeki gibi yaptıysa malesef kısaltma işinize yaramaz.siz bi kontrol edin isterseniz gönderirim fiyatı 50 tl.
ef4accbc201e96cc00857952ac99d8b5.jpg

Fotoğraftaki sıkıntı benzin deposu kapağına yakın olmasından dolayımı. Ne fark var ben anlamadım. Neyi kontrol etmem gerekiyor [MENTION=6]avansis[/MENTION] hocam

VA 9827

Trust

0
Aracınız
Fotoğraftaki sıkıntı benzin deposu kapağına yakın olmasından dolayımı. Ne fark var ben anlamadım. Neyi kontrol etmem gerekiyor [MENTION=6]avansis[/MENTION] hocam

VA 9827
Bu benim aracim yukardaki resim olan diğer mağdur arkadasimin.
Benim resimde depo kapağına deydi değmiyor gibi ama ilk resimdeki kapağın hemen altina delik açılmış aparatin dış duvarinida hesaba katarsak sıkıntı teşkil etmekte siz bana bi resim atın bakalım.
d1d224adbf9add776dcf91d54ab58906.jpg

Tamam hocam yarın foto işini hallediyorum. Hatırladığıım kadarıyla kurtarıyor ama bi bakalımm

VA 9827

Merhaba, 2 yıl sonra aparat İstanbul'da bir istasyonda kaldı ve istasyonda hiç yardımcı değil. Nereden satın alıyorum bu aparatı onu öğrenmek istiyorum. Birde ben o mağdurlardanım kapağa denk geldiğinden kısaltma işlemi benim için mümkün değil ama konu hakkında çok doğru yazmışsınız bu kadar basit bir şey düşünülmemiş bazen adamlara aparat veriyorsunuz sanırsınız ellerine başka şey veriyorsunuz olmuyor yani. Dün bakımdan çıktım lastik havalarımı 38 yapmışlar. Bursa servisinden kaçtım İstanbul'danda çok memnun kaldığımı söyleyemem. Honda eski honda değil parayı bulduğum an bırakacağım artık.

Lpg Dolum Aparatı Nasıl Temin Edilir

Lpg Dolum Aparatı Nasıl Temin Edilir

Opet ve Shell istasyonlarında dolum aparatınızı unutma imkanınız yoktur ancak Petrol Ofisi İstasyonuna uğrarsanız istasyonda 15 dakika oyalanmanıza rağmen fişle birlikte size uzatılmayan aparatınızı sonra sizde unutabilirsiniz :) Güldüğüme bakmayın kesinlikle sinir bozucu bir şey , Bursa'dayım, İstanbul Şişli Petrol Ofisi Çeken İstasyonunu arıyorum yardımcı olan hiçbir kimse yok. En sonunda bu kadar sinir bozmaya değmez kaç liraymış diye bakayım alayım diyorum ama oda ne aparat nereden temin edilir ona dair hiçbir bilgi yok. 2008 yılından beri Hondaya biniyorum 2011 yılında kısa bir süre toyota satın aldım kullandım ve 2013 te tekrar bir Honda satın aldım ancak şimdi fark ediyorum ki Honda o eski Honda değil. Servisi çok sıkıntılı ve doğuştan lpg diye satılan şeyde aslında çok uyumlu değil. Bu kullandığımız aparattanda belli olmuyor mu zaten , istasyonda kime uzatsam bir gülme alıyordu ilk bir sene :)

Trust

0
Aracınız
Ben gülme yerine çoğu kez ALLAH razı olsun bu sistemi yapan dan diyeni çok duydum yoksa tampon altina egilmekmi yoksa aleti eline verip doldur demekmi ben de ilk zamanlar pompacinin eline veriyordum sonra baktım olacak gibi değil aleti kisalttirdim şimdi pompacı da rahat bende sorun olmadan işimizi görüyoruz

Geri