01 kasım 2014 geleneksel istanbul gece mini buluşması

Trust

0
Aracınız
Ynt: 01 kasım 2014 geleneksel istanbul gece mini buluşması

[quote author=hakko modelistlik link=topic=907.msg17604#msg17604 date=1414923742]
ciğerini sökmüş resmen ismail

HTC Desire 816 cihazımdan gönderildi
[/quote]
Hiç sorma abi ilk cikardigimda şöyle bi bakacaktı nasıl duruyor diye sonra bi taktik daha sökemedik.
Canım ciddi yaniyo su an .
Arabaya binme hevesim kalmadı.
Zor günler geçiriyorum

Aracınız

Bu tür anlık Buluşmalar Ankara grubunda da oluyor. Dr.ersoy makul açıklamada bulunmuş.

Sitem elbet olacak ana Küslük dargınlık yok paylaşıma devam.

Ankara grubuna da habire Trabzon dan veryansın eden oluyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Arkadaşlar konu yönetim içerisinde değerlendirilecektir, saygılar.

Sadece konuya yazan arkadaşlar etiketliyorum.

[member=84]nonickname[/member]
[member=375]dr.ersoy[/member]
[member=122]temizyurek[/member]
[member=249]Can[/member]
[member=5]avansis[/member]
[member=6]hakko modelistlik[/member]
[member=12]Gelendostlu[/member]

eray

0

[quote author=avansis link=topic=907.msg17605#msg17605 date=1414924773]
Hiç sorma abi ilk cikardigimda şöyle bi bakacaktı nasıl duruyor diye sonra bi taktik daha sökemedik.
Canım ciddi yaniyo su an .
Arabaya binme hevesim kalmadı.
Zor günler geçiriyorum
[/quote]
alışırsın.....zamanla geçer.... [;)] :D

Trust

0
Aracınız

[quote author=eray link=topic=907.msg17616#msg17616 date=1414929114]
alışırsın.....zamanla geçer.... [;)] :D
[/quote]
Benim buna alismam sence mumkunmu
93bb1dc70315aa61d091612ec6802ce1.jpg

Trust

0
Aracınız

[quote author=Can link=topic=907.msg17620#msg17620 date=1414930473]
Abi deyim yerindeyse donuna kadar soyulmuşsun :D [member=5]avansis[/member]
[/quote]
Hiç sorma kardeşim yediğim darbelerle sığındım RABBIME

eray

0

[size=12pt]Merhaba.. :)
Öncelikle başta sayın admin kıymetli modlar ve diğer kullanıcı forumdaşlar selamlar..
yeni girdim foruma okudum umarım yanlış anlamamışımdır.Syn admin Açıklama yapmayı kendime bir görev edindiğim için bu satırları yazmak istiyorum. 8)
anladığım kadarı ile sıkıntı lokal buluşmaların fazla olması değil bu buluşmalara katılmak isteyip de katılamayan arkadaşlarımızın olduğu bu yüzden de serzenişte bulunmaların olduğunu görüyorum.
Dostlar;
1-Biz ayrı bir forum değil Cıvıc TR nin içindeki sizin gibi foruma girip çıkan cıvıc sempazitanı üyeleriz :eek:k:
2-İstanbul Bozhane buluşmasında sayın [member=375]dr.ersoy[/member] da dediği gibi kurulan whatsup devamında ani gelişen buluşmalardır.Amaç Ahmet'i Fatmayı Hasan'ı sakın almayın [:-] whatsup a haberi olmadan buluşalım değildir.Bilakis Hocam Çengelköy'ün Kokoreci meşhur Hadi toplanalım anlamındadır.
3-Devam eden süreçte hiç bir şey organize olmadan ani gelişmelere gebe olmakta ve insanlar bir araya gelmektedir.Mesela küçük bir örnek İddia ediyorum Bir daha gene böyle whatsuptan patlayan bir mesajla [member=162]tanerozbabacan[/member] ın isteği ile HD flim alışverşi olacaktır :gut: gecenin bilmem saat kaçında herkesin elinde Harici disk bir araya gelip flim değişimi yapılacak ve ben de [member=5]avansis[/member] ismail modumun arabasındaki son ledlere el koyacağım kesindir. :D :eek:k: :gut: .muha. .muha.
4-Amacımız ayrılık değil birlik olmaktır.Burda da sıkıntısı olan arkadaşların amacı üzüm yemek olmalıdır. 8)
5-Bakın bakalım 10 gün İstanbul buluşması olacak diye syn Admin konuyu açtı irdeledi Hatta yeryer zaman İzmir den [member=12]Gelendostlu[/member]
modum bile takıldı siz toplanamazsınız (fasulye ,el ilanı ..vb :D :D ) diye ne oldu okunma sayısına bakın gelen araba sayısı 10 ben mecburmuyum buluşma yerine 3 defa gidip erkenden altyapıyı oluşturmaya? hayır değilim amac burada üzüm yemek. ;)
6-Peki gene iddia ediyorum;2 hafta sonrasına bir buluşma :+1:yapalım gelecek araç sayısı 10 u geçsin ben bütün forumun 1 defa arabasını yıkattıracağım. :aman:
7-Ama olmaz gelemez insanlar ben burda kimseyi irdelemiyorum;gene yazdım17 milyonluk Yunanistan kadar bir şehirde yaşıyoruz.Ani lokal buluşmalar zor... :) ;)
8-Gerçekçi bakmak lazım olaylara durumlara ve anlık gelişmelere :eek:k:
9-Forum geniş bazımız giriyor bazımız günler bazımız aylar sonra giriyor.Tabi bir tarih kesinleşmişse o buluşma kaçmış oluyor. :)
10-Şurda önemli olan faktör şu bu yazılanlar ne kadar gerçekci. :aman: Gerçek ölçüsü şu eğer forumdaş arkadaşlarım benim gibi Kocaeli Çayırova dan 2 kullanıcı daha organize edip bir 114 km bir 129 km yapıp buluşmalara gelebilecek mi..... ;) 8)
11-Bunun en kolay cevabı çok basit syn Adminlerim haddimi aşarak yazıyor ve işinize karışıyorum :aman: madem gelmek ,buluşmak isteyen forumdaşlar var Hazırlayın bir organizasyon Ak koyun Kara koyun ortaya çıksın :eek:k:

YAZILANLARI SABIRLA OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
[/size]

NOT: Kendi adıma bundan sonra hiç bir organizasyonu düzenlemeyeceğim ancak katılımlara kesinlikle varım selam ve sevgi ile kalın

Ben sonradan katıldım aranıza ....
Hangi buluşmadan haberim olduysa geldim.Whatsup var üye yaptılar geldim.
Forum sayfasında burda da bir buluşma yapın geleyim.Zaten kimseyi tanımıyorum ki.Kimseye onla buluşmam bunla buluşmam onu sevmem bunu istemem deme şansım yok.Ama Forumunuz güzel ben de bu foruma [member=227]eray[/member] sayesinde sizinle tanıştım girdim.Öyle yukarıda bazı sayfalarda yazılmış... haberimiz yok falan diye ben dışarıdan gördüğümü yazıyorum kimse kimseyi dedikodu yapmıyor.herkes makara yapıyor vakit nasıl geçti anlamadım.Daha büyük buluşmalara varım

[quote author=nonickname link=topic=907.msg17584#msg17584 date=1414920680]
BU BIR SERZENISTIR

Daha once de benzer konuda yazmis ama herhangi bir olumlu/olumsuz tepki almamistim. Sanirim bu forumda bazi uyeler kendi iclerinde gorusup aralarina yeni kimse kabul etmek, buyumek istemiyor. Bu ortamda bulisma oncesi, ayni gun bile olsa bir haber vermek bu kadar mi zor diyecem ama, sanirim konu zorluk degil. Saygi duyarim.

Bu konuda daha once talebim oldu, bu ikincisi serzenistir. Kendi adima, ben mesajimi aldim.

Iyi eglenceler
[/quote][quote author=nonickname link=topic=907.msg17584#msg17584 date=1414920680]
BU BIR SERZENISTIR

Daha once de benzer konuda yazmis ama herhangi bir olumlu/olumsuz tepki almamistim. Sanirim bu forumda bazi uyeler kendi iclerinde gorusup aralarina yeni kimse kabul etmek, buyumek istemiyor. Bu ortamda bulisma oncesi, ayni gun bile olsa bir haber vermek bu kadar mi zor diyecem ama, sanirim konu zorluk degil. Saygi duyarim.

Bu konuda daha once talebim oldu, bu ikincisi serzenistir. Kendi adima, ben mesajimi aldim.

Iyi eglenceler
[/quote]

Öncelikle merhaba herkese adım nickimden de anlaşılacağı üzre onur. Buraya pek girmemekle birlikte genelde olan biten yazılanlardan da pek takipte olduğum söylenemez şahsım adına konuşmam gerekirse dün akşam oluşan anlık bir boş olma durumumdan kaynaklı sadece gruptan abilerime kokoreç yemeğemi gidiyoruz diye bir gaz verdim hatta yetmedi kalktım yola çıktım. Benden sonra direk taner abim ve ardından ismail abim çıktılar daha sonrasında ersoy hocaö ve eray abiler katıldılar aramıza. Şimdi size sorarım madem serzenişte bulunmuşsunuz sizi tanımam etmem evlimisiniz bekarmısınız çoluk çocuk varmıdır hiç bir fikrimde yok ama sorarım size böylesine anlık bir buluşmaya katılım gösterebilecek kaç kişi vardır ? Size dürüst bi şekilde söylemem gerekirse ben bekar olmasam ve kalksam böyle gitsem sabah 4te eve gelsem valla evdeki hanım sopayla kovalar herhalde... Diğer evli çocuklu abilerimin özellikle ismail abimin ersoy abimin yada taner abimin nası geldiğine de zaten hiç akıl erdiremiyorum büyük başarı :) tek bilsiğim var eğer sohbet muhabbet etmek sizde her kapı gıcırtısına buluşmak etmek istiyosanız verin telefon numaranızı ben söz veriyorum sizide her buluşmamıza arayıp davet edicem.
Bütün bunlar bir kenara şimdi buluşma konusundaki serzenişe gelirsek eğer o konuda da diyebileceğim tek şey forum sitesi zaten bir süreç içinde yazışmaların okunduğu ve geri dönüş süresinin bir uzayabildiği bir durumdur diye biliyorum ben. En azından benim için bu zamana kadar böyle oldu. Şimdi size son bir teklifim olacak eğer kendinizin böyle davet edilmeyerek hani kendi aramızda buluştuğumuza inanıyorsanız buyrun şu an müsaitim gelin bir çayımı için hadi hemen çıkalım

Geri