1.5 Turbo Civic Hk.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

emr@h

0
Hb lerde varmi yokmu cozemedim bi internet sitesinde göçük olan hb civic resmi var yanliz iscilik kalitesi olarak cok daha kaliteli hb araçlar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Merhaba arkadaşlar Renault talisman marka aracımı cıvıc rs veya executıve modeli ile değiştirmeyi düşünüyorum. Merak ettiğim ilk Honda deneyimim olacak genelde yılda 15000km yapıyorum sızce dızele göre benzınlı beni üzermi bır depo ıle şehir ıcı kaç km yapar

talisman da benim çok beğendiğim araçlar arasındadır.yakıt olarak dizelden sonra mutlaka ufak çaplı bir şok yaşayacaksınız)).talisman ilk geldiği zaman test sürüşü yapmıştım.lpg atmosferik excutive alırsanız.performans konusunda pişmanlık yaşayabilirsiniz.Ancak dizel gürültüsü yerini talismana oranla daha az oranda tatlı lastik yuvarlanma gürültüsüne bırakacaktır.benzinli olarak almanızı şahsi görüşüm talismandan sonra tavsite etmiyorum.yol tutuş konusunda honda kesinlikle daha güven verici olacaktır.Ancak rs alırsanız performans olarak çok memnun kalırsınız.sıkışık trafik dur kalk 9-9,5
sakin şehir içi.7.5,uzun yol 90 120 bandı 5.4 6.0, uzun yol 130 170 6.5 litre tüketim değerleriniz olacaktır
RS
+performans
+yol tutuş
+viraj dengesi
+Touch ise donanım
+6 yıl garanti
+sorunsuz cvt
-tüketim
-yumuşak sürüş hissi(söz konusu araç talisman)

aracında çok memnun olan bir civic kullanıcısı olarak elimden geldiğince objektif olmaya çalıştım))

Aracınız
Teşekkür ederim oncelıkle. Benzın evet sok yaratabılır ama verdıgınız değerler çokta kötü degıl :) rs ıle executıve arası 15bın fark var gıbı executıve benzınlı konfor ve donanım olarak beklentımı karşılarım sızce

emr@h

0
Konfor ve donanım olarak karşılar ama performans olarak karşılamaya bilir performanstan ne beklediğinizle alakalı sonuçta trafik yoğunluğu ve hiz limitleri belli

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

dediğim gibi benim test ettiğim zamandan aklımda kaldığına göre talismanın süspansion konforu daha iyi ve dizelin tork getirisiyle bariz daha iyi bir çekişe sahip.konfor dediğinizde bi çok farklı değerlendirme olabilir 2 araç için.oturma pozisyonu ve araca hakimiyet daha iyi olacak mesela ama dizelin gürültüsünde kurtulurken bahsettiğim lastik yuvarlanma gürültüsü gelecek.donanım artacak icon ise düşecek)).edc kullanıyorsanız cvt de vites geçişlerini hiç hissetmeyecekseniz ama daha ağırkanlı gelecek.aracın salınımları azalacak ama ama daha sıkı bir süspansiyon gelecek.gibi gib...i ama burda en büyük sıkıntı dci motordan sonra rs almazsanız size baya bir ağırkanlı gelecektir.Zor karar ama sıkıldıysanız ve tasarımını beğendiğiniz bir araç almak düşünceniz varsa ben bir kullanıcı olarak c sınıfı sedan fiyatına göre dolu ve sorunsuz bir araç olarak hondayı tavsiye ediyorum.

Geri