2. El Satılık Multimedia Konusu

2. EL SATILIK MULTİMEDiALAR BU BAŞLIKTA

Arkadaslar merhaba fb7 kasa ıcın halı hazırda kullandıgım ve memnun oldugum navimex marka tam uyumlu androıd cıhazı satmak ıstıyorum ( yerıne normal işlemcili teyp takacagım) yol kamerası ,arka kamera sıfır, tv antenı gps alıcısı ıvırı zıvırı kutusuna kadar durmaktadır fıyat belırlemedım ıhtıyacı olanı uzmem ben montaj dahıl 1250 tl gıbı bır fıyata taktırmıstım

Normal işlemci dediğiniz cihaz servisin taktığı navimex cihazlar mı oluyor. Sizinkisi android demi? Peki neden değiştirmek istiyorsunuz ben de tam tersi androide geçmek istiyorum ve aracımda navimex takılı.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Fb7 kasalar için piyasadaki en kaliteli multimedya geri görüş Bluetooth navigasyondan oluşan sistemi satıp orjinal teybime geri dönmek istiyorum. Multimedya sorunsuz olup kutusu , garanti belgesi duruyordur.

Sizce piyasada alınacak en uygun fc5 Android multimedya hangisi. Elenags multimedya bence cok yetersiz. Dün aldım ve cok rahatsız oldum. Değiştirmek istiyorum. Ayrıca bu ekranlar ön ve arka park sensörü, geri görüşü etkiler mi

Aracınız
Merhaba arkadaşlar, 2016 model fb7 elegance aracımın orijinal teybi kutusunda duruyor, hiç kullanmadım. Satmak istiyorum bir fiyat belirlemedim. 0539 834 27 89

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Fb7 kasalar için piyasadaki en kaliteli multimedya geri görüş Bluetooth navigasyondan oluşan sistemi satıp orjinal teybime geri dönmek istiyorum. Multimedya sorunsuz olup kutusu , garanti belgesi duruyordur.

Cihazınız hangi markadır, fiyat olarak talebiniz nedir?

Arkadaslar merhaba fb7 kasa ıcın halı hazırda kullandıgım ve memnun oldugum navimex marka tam uyumlu androıd cıhazı satmak ıstıyorum ( yerıne normal işlemcili teyp takacagım) yol kamerası ,arka kamera sıfır, tv antenı gps alıcısı ıvırı zıvırı kutusuna kadar durmaktadır fıyat belırlemedım ıhtıyacı olanı uzmem ben montaj dahıl 1250 tl gıbı bır fıyata taktırmıstım
kiyeti arkasasim 2016 yeni kasaya olurmu tel nom 05053853030 selamlar

Kıymetli Arkadaşlar Honda ailesine bende yeni katıldım , 2016 Honda Eko Elegans yeni kasa 9 inç hangi model navigasyon tavsiye edersiniz ,uyugun fiyata nereden alabilirim. Yardımlarınızı rica ederim.
Sagılarımla

Geri