2009 model honda civic kasislerde ses

2009 MODEL HONDA CIVIC BAZI KASİSLERDE, KÖPRÜ GİRİŞ VE ÇIKIŞLARDAKİ SERT BAĞLANTILARDA ÖN VE ARKA TARAF VURUYOR. SANKİ ÇOK ÇOK BÜYÜK BİR ÇUKURA DÜŞMÜŞ GİBİ. KRONİK BİR SORUNMUDUR? YOKSA ÇÖZÜMÜ VARMIDIR? :yrdm

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Beyler ben yeni katıldım bende 4 ay önce aldım fd6 2008 model benim süratli gidince herhangi bir sıkıntı Yok ama herhangi bir kasise ufak kasislere yavaş girince lakır lukur ediyor servis normal olduğunu ve kronik olduğunu söyledi üstelik o sesten dolayı motor kulağını değiştirdim

Ses arkadan geliyor ise normal

ywzckr

0
Yeni konu açmayayım dedim. Benim fc5 de ilk aldigim zamanlara göre köprü giriş çıkışlarında metal eklem yerlerinde sert amortisör gibi ses vermeye başladı,13500 km filanda araba ekrana bakmadim lastikelr bridgeston degismedim. İlk aldigimda bu kadar degildi daha hafifti gibi şimdi daha çok algiliyorum aractakilerde biseyden mi gectik etkisi yaratiyor . Bir sorun mu vardır yoksa zamanla böyle ses yapması normal midir?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Aynen bu vuruntu çok kötü oluyor ama aracımdan memnunum. Fd6 almada önce arkadaşlar başka araç bak Honda alma demişlerdi. Şimdi tam tersi hepsi maşallah diyor su gibi akıyor yola yapışıyor diyorlar

DENE

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Yeni konu açmayayım dedim. Benim fc5 de ilk aldigim zamanlara göre köprü giriş çıkışlarında metal eklem yerlerinde sert amortisör gibi ses vermeye başladı,13500 km filanda araba ekrana bakmadim lastikelr bridgeston degismedim. İlk aldigimda bu kadar degildi daha hafifti gibi şimdi daha çok algiliyorum aractakilerde biseyden mi gectik etkisi yaratiyor . Bir sorun mu vardır yoksa zamanla böyle ses yapması normal midir?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bence lastikten, ortalama 10bin km sonrası lastikler ilk esnekliklerini kaybediyorlar, benzeri durumu bende her kış lastiğe geçtiğimde yaşıyorum, bam güm eden araba bir anda pamuk gibi oluyor :)

Geri