2010-2012 FD6 ve 2011-2013 Focus

krmmrt

0
Aracınız
[MENTION=1440]gocebes7[/MENTION] ben bir de aşırı sınıf atlamadan dolayı şok sürecindeyim hala. 1 hafta önce 2003 model 1.2 paliom vardı =))))) simdi neredeyse arabanın önüne minder atıp piknik yapcam =D

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
[MENTION=3460]krmmrt[/MENTION] / hocam sabah sabah iyi güldürdün beni. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çetin

0
Aracınız
Arkadaşların tüm yazdıklarına Katılıyorum ama birde söyle bir şey var , işten geldin arabanı parkettin evinin önüne döndün gidiyorsun Kafanı çevirip arabana bakınca hey yavrum şunun duruşuna bak diyerek ve için giderek baktığın araba en kral arabadır nazarımda.
Aynen katılıyorum bende fd6 ma dönüp bakma ihtiyacı hissediyorum gerçekten tüm gözlerin üzerinizde olduğunu hissettiriyor

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
2013 benzin otomatik focusumu satıp 2011 civic lpgli aldım. Kendimce yazayım

Focus civice göre daha tok dayanıklı bir araç
Focus civicten daha az yakan bir araç
Focus civicten daha az servis ücreti ödettiren bir araç
Focustaki yalıtım civicten 100 kat daha iyi bir araç
Focus civicten çok daha teknolojik bir araç
Focus civicten daha ucuz bir araç

Civic focusa göre daha geniş iç ve bagaj hacmine sahip bir araç
Civic focusa göre daha gösterişli bir araç
Civic focusa göre sürüş dinamikleri olarak sürücüyü çok daha tatmin eden bir araç ( Zira ikiside 125 hp benzinli otomatik focus çok daha hantal kalıyor hissiyatı var)
Civic focusa göre ikinci elde daha çok prim yapan bir araç

Bende 50000 civarı focus ile civic arasında kaldım 2010 2012 arası dizel focus ve 2009 2010 araşı civic var piyasada siz ne önerirsiniz civic te hangi modelden sonra hız sabitleyıci var

Aracınız
2012 FB7 OV Civic aracım var (12bin kmdir hala kullanıyorum) eski aracım 2004 Focus1 HB Kasa OV (11bin km kullandım). Dün ise birazda benim yönlendirdiğim kardeşim gibi olan bir arkadaşıma aldırdığım 2012 Focus3 PowerShift OV Titanyum LGPli aracı Bursadan Çevreyolundan İnegöle kadar sürdüm. Çok detaya girmeyeyim Focusuda severim Civicide lakin dün Focus3 ten Civice kendi aracıma binince tabir yerindeyse oh be dedim. Ha Focus 3 kötümü değil ama Civicteki akıcılık yok buda beni cezbediyor adeta iyi bir yol arkadaşlığı yapıyor ve dün anladımki Hondaya bazı kimseler niye hastaymış bunu öğrendim. Focus3 sanki amatörce mühendislikten geçmiş ama civic daha tecrübeli ellerden geçmiş. Focusta tokluk ve malzeme kalitesi civice göre çok daha iyi hissettiriyor. Focusta 160 km hızlara çıktım ama baş ağrıtıcı motor sesi var Civicte aynı hızlarda daha tatlı kaba olmayan narin bir ses var. PS şanzıman 1-2 geçişleri biraz sarsıntılı civic daha iyi geçişlerde belki biraz Focustaki PS şanzımana alışmam gerekiyor. Kısacası 2.el alacaksam param varsa Focusa yanaşmam bile. Yazdıklarım tamamen kendi hissetiklerimdir.

Geri