2011 Fd6 Önemli

Aracınız
Arkadaşlar merhaba...
Aracım 160 binde ve 2 3 ay önce subap ayarı yapıldı. Herşey normaldi ama bi kaç haftadır arabaya basıyorum sanki arabayı tutan bişey varmış gibi eskisi kadar verim alamıyorum ve motor biraz sesli çalışıyor. Sanki nefes alamıyor araç. Bu arada Lpg de gaz bitti işareti veriyor kapanıyor ama sonrasında açıyorum LPG’yi bi 10 km daha yapıyor. Ama benim problemim hem benzinde hem gazda oluyor.
Bana bi çare bulun lütfen usta mı değiştirsem bilemiyorum

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
forzaasr Benzinde durum nedir denediniz mi?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Arkadaşlar merhaba...
Aracım 160 binde ve 2 3 ay önce subap ayarı yapıldı. Herşey normaldi ama bi kaç haftadır arabaya basıyorum sanki arabayı tutan bişey varmış gibi eskisi kadar verim alamıyorum ve motor biraz sesli çalışıyor. Sanki nefes alamıyor araç. Bu arada Lpg de gaz bitti işareti veriyor kapanıyor ama sonrasında açıyorum LPG’yi bi 10 km daha yapıyor. Ama benim problemim hem benzinde hem gazda oluyor.
Bana bi çare bulun lütfen usta mı değiştirsem bilemiyorum

Büyük ihtimalle sübap ayarındandır. Bende aracımı aldıktan 5-6 sonra sübap ayarı yaptırdım yetkili serviste,yaptırdıktan sonra dedim ki araçla bu zamana kadar el freni çekik dolaşmışım,iyi yapılan sübap ayarı böyle bi etki veriyor.

iPhone cihazından gönderildi.

Geri