2015 Cvic FB 7 LPG tüpü ve yakıt tüketimi hakkında

okan17

0
[MENTION=14055]Ömer işler[/MENTION] aracinizin yakiti sehir ici olmasina ragmen biraz fazla yakiyor gibi geldi. 25-35 kurus arasini anlarim ama 41 krs cok fazla. Eger araci sert kullaniyorsaniz ve sport modu etkin kullanirsaniz yakar tabi.

HTC Desire 820G PLUS dual sim cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2015 Cvic FB 7 LPG tüpü ve yakıt tüketimi hakkında

Hocam ben aracı alalı yaklaşık 1 hafta oldu Manisa şehir içi yakıt tüketimim 0.32 kuruş km de .
2015 elegans fabrikasyon lpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mertk

0
Aracınız
Benim aracımda 2013 otm. fabrikasyon lpg li 57binde şuan çok sağlıklı bir araç. 31 litre den fazla yakıt şimdiye kadar hiç almadı. 40 litre alan depolar büyüktür ancak fabrika küçük takıyor diye biliyorum. Bagajda tüpten dolayı yükselti oluşmuyorsa 30 lt yakıt alan depodandır. Daha önce 30 litre civarında yakıt alıpta şimdi
36-37 litre alan arkadaşların depo da ki şamandıra bozulmuştur. Özellikle doldururken depodan sesler geliyorsa bozulmuş ihtimali yüksek. O kadar miktarda depoya yakıt doldurmak gaza genleşme alanı kalmadığı için ciddi sıkıntılar çıkarabilir.
Size tavsiyem, depoyu fullemeyin deponuz 100 tl ye fulleniyorsa siz hesaplayın 90tl lik doldurun diyin. Daha sağlıklı olur.

Geri