2015 elegance sağ far sorunu

Aracınız
Civic FB7 2015
Merhabalar herkese iyi forumlar. Aracım yazdığım gibi elegance modeli. Yani araçta far sensörü var. Ve sürekli açık dolayısıyla follow me de açık. Az önce aracıma bindim farlarım otomatik olarak açıldı. Sonrasında ışıklarda farkettim ki sağ farım sönmüş. Türk aklı aç kapa yaptım yandı ama ilerledim yine söndü. Sonra yine aç kapa yaptım yine yandı ve bi süre sonra yine söndü. Bu bi kaç kez tekrarlandı. Eve geldiğimde aşağı indim ve izledim. 2-3 dk içinde söndüğünü tespit ettim. Azalma şeklinde filan da değil. Direk sönüyor. Ve aç kapa yaptığımda tekrar yandığında da gözle görülür bi zayıflama yok. Sizce neden olabilir?

(Bu arada aracıma servis dışında müdahale hiç olmadı. Farlarına hiç dokunulmadı zaten. Sadece drl leri kendim turuncu ampul yaptım. Onu da yapalı 1.5 yıl oldu. Onun farlara bi etkisi olacağını hiç sanmıyorum. Orijinal ampulun turuncusu zaten led filan değil)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Aracınızın ampülü orijinal olmayan ds4 ampül ile değişmiş sanırım. Balast problemi gibi duruyor.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Ayni sorun bende de olmustu ben ampulu degistirdim ve duzeldi. Sorunum su sekildeydi yalniz once yaniyordu sonra soluk yanmaya basladi sonra kirmizimsi bir renk aldi sonra yolda giderken sonmeye basladi sizin dediginiz gibi ac kapa yapinca duzeliyodu sona yine sonuyodu. @gsliserkan91

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Aracınız
Civic FB7 2015
Ayni sorun bende de olmustu ben ampulu degistirdim ve duzeldi. Sorunum su sekildeydi yalniz once yaniyordu sonra soluk yanmaya basladi sonra kirmizimsi bir renk aldi sonra yolda giderken sonmeye basladi sizin dediginiz gibi ac kapa yapinca duzeliyodu sona yine sonuyodu. @gsliserkan91

ES7 - FB7 - FC5

Demek ki benim sorun da aynı teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri