2016 yeni kasa civic camlar açılmıyor

Aracınız
2016 yeni kasa civic aracımda camlar açılmıyor sürücü camı hariç, sunroof açılmıyor ve sol ayna ayar yapılmıyor, nasıl çözebilirim yardımcı olursanız memnun olurum, daha önce toyoyta marka aracımda buna benzer bişey olmuştu kod yüklemişlerdi araca geçmişti bulunduğum yerde servis olmadığı için gidemiyorum, şimdiden teşekkürler

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
2016 yeni kasa civic aracımda camlar açılmıyor sürücü camı hariç, sunroof açılmıyor ve sol ayna ayar yapılmıyor, nasıl çözebilirim yardımcı olursanız memnun olurum, daha önce toyoyta marka aracımda buna benzer bişey olmuştu kod yüklemişlerdi araca geçmişti bulunduğum yerde servis olmadığı için gidemiyorum, şimdiden teşekkürler

Sol kapıda şöför camı dışındaki camların kullanımını kapatan bi tuş oluyor ona farketmeden basmış olabilir misiniz? Çocuk kilidi bi nevi bazen kol falan çarpıyor tuş basılıyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Merhaba, öncelikle bununla ilgili sigorta varsa onu kontrol edin. Büyük bir ihtimalle sigorta veya enerji. Çünkü sunroof un o kumanda ile ilgisi yok. Eğer sağlam ise Sol kapıdaki kumanda devrenizde sıkıntı olabilir. Bu durum pinin sallantıdan içeri kaçması veya enerji kablosunda oluşan tahribattan kaynaklanabilir.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

zero

0
[MENTION=964]maksu[/MENTION] nun dediği gibi: büyük ihtimal sigorta, ya da kablolar-soketler...
arabanın elektrik donanımı ile ilgili bir müdahale, bir ekleme yapıldıysa oradan da kaynaklanabilir. hatırlatmak istedim.

Aracınız
Meşhur çözümümü paylaşıyorum.
Önce klima ve radyoyu kapatın sonra ön sürücü camını açık bırakın anahtarı yanınıza alın. Akü den eksi kutbu sökün(siyah kutup olması lazım) 3 4 dk bekleyin. Sonra ark yapmayacak şekilde takın.
Sorumluluk kabul etmem ama şimdiye kadar her sorunu çözdü, sorun yaratmadı

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Meşhur çözümümü paylaşıyorum.
Önce klima ve radyoyu kapatın sonra ön sürücü camını açık bırakın anahtarı yanınıza alın. Akü den eksi kutbu sökün(siyah kutup olması lazım) 3 4 dk bekleyin. Sonra ark yapmayacak şekilde takın.
Sorumluluk kabul etmem ama şimdiye kadar her sorunu çözdü, sorun yaratmadı
Bunda yiyeceğini zannetmiyorum. Herhangi bir sensör yada Ecu yok bu arada.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri