2017 honda civic eco performansı hakkında bilgi

Selam arkadaşlar ben az önce arkadaşımin 2017 honda civic exclusive aracını kullandım araç konforlu süspansiyon ları iyi sesi beni rahatsız etmedi amma ve lakin 4 kişi artı klima %75 durumunda performansı çok etkileyecekmi diye açtım klimayı biraz dik bir yokuş vardı yaklaşık 2 2.5 km lik bir yokuştu amma ve lakin o kadar yüklü olmamamiza rağmen otomobil yokuşlarda 4.500 deviri geçene kadar ölüydü sonra yokuşu bidaha çıkmak istedim bu sefer bi megane 2 sollamaya çalışırım 5000 i geçti otomobil bağırdı ama o kadar iyi performans vermedi 3. Vitesteydim hala hız düşüyordu yavaş yavaş arkadaşım çok iyi kullanır herseyini tam tutar yormaz bu otomobilin genelimi böyle az performanslı
Şimdiden tessekurler

Honda civic performans yazılımı artı pedal commander

Honda civic performans yazılımı artı pedal commander

Selamlar arkadaşlar ben civc 2018 elegance eco almayı istiyorum ama benim aklıma takılan bazı husular var aracın dış kaportası çok ince saç içine giriyor vurunca sanki yağ tenekesi gibi halisahada yanslislika arkadaşımın 2017 civic ine maci izlerken üzerine hafif dirseğimi koydum kut içeri giriyor çok rahat siz oldum performans olarakda tatmin etmedi yoksa ben mi kullanamadım araç yokuşta hafif hız düştüğünde vites küçült bu aracın özelliği bu dediler bende öyle yaptım hafif hız düşünce vites küçülttüm 100 km/h da vites 3 de devir 6000 devire yakın hatta 6000 devir de anca kendini toparladı ama hala az az düşmeye çalışıyordu hızı bu kadar mı performans yoksunu bu araç ben tipini çok sevdim
Siz nasıl kullanıyorsunuz yokuşta araç dolu 5 kişi artı bagaj artı klima en fazla kaçıncı viteste çıkıyorsunuz

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Selamlar arkadaşlar ben civc 2018 elegance eco almayı istiyorum ama benim aklıma takılan bazı husular var aracın dış kaportası çok ince saç içine giriyor vurunca sanki yağ tenekesi gibi halisahada yanslislika arkadaşımın 2017 civic ine maci izlerken üzerine hafif dirseğimi koydum kut içeri giriyor çok rahat siz oldum performans olarakda tatmin etmedi yoksa ben mi kullanamadım araç yokuşta hafif hız düştüğünde vites küçült bu aracın özelliği bu dediler bende öyle yaptım hafif hız düşünce vites küçülttüm 100 km/h da vites 3 de devir 6000 devire yakın hatta 6000 devir de anca kendini toparladı ama hala az az düşmeye çalışıyordu hızı bu kadar mı performans yoksunu bu araç ben tipini çok sevdim
Siz nasıl kullanıyorsunuz yokuşta araç dolu 5 kişi artı bagaj artı klima en fazla kaçıncı viteste çıkıyorsunuz

Görüntüsü hoşunuza gidiyor motor konusunda soru işareti varsa diğer motor seçeneklerini deneyin. 1.5 / 182 hp yada Dizeli size daha iyi bir hissiyat verecektir.

iPhone cihazından gönderildi.

Geri