Civic FC5 2017 Honda CİVİC fc5,Ctiy,Jazz,HRV,CRV , Hareket halinde video izleme SOKETİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
Hareket halinde video izleme ve ekran yansıtma seçenekleri:

-Rootlu multimedya cihazlarda video izleme-ekran yansıtma

Cihaz rootlu ise usb den video izleyebilirsiniz, indireceğiniz uygulamaları kurarak tv izleyebilirsiniz. Araçta zaten yüklü gelen tarayıcıya kanal adreslerini,Youtube u yazıp hareket halinde izleyebilirsiniz.

Aracın hdmi portuna hdmi kablosu ya da kablosuz bağlantı sağlayan hdmi adaptörü takarak hareket halinde telefon ekranını yansıtabilirsiniz.
Ayrıca multimedya ekranına apk yükleyerek (screen stream over http) ip adresleri üzerinden telefon ekranını yansıtabilirsiniz

-Rootsuz multimedya cihazlarda video izleme- ekran yansıtma

Eğer cep telefonunuz car mirror-mirrorlink gibi özelliklere sahipse telefonunuza floating apps uygulamasını kurup yüzen menüler ile mevcut araç modu ekranı üzerinde video izleyip ,tarayıcıyı kullanıp youtube gibi sitelere girebilirsiniz.
Ancak bu işlem hareket halinde hdmi portunun kullanımını sağlamaz.

Başka bir yöntem ise multimedya ekranının arkasına soketli aparat takmak. Bu aparat ile hareket halinde usb den video izleyebilirsiniz, tarayıcı üzerinden youtube , tv adreslerini yazıp izleyebilirsiniz, yine aynı şekilde hdmi portunundan da telefonunuzu yansıtabilirsiniz.

Bir diğer yöntem ise multimedya ekranının arkasında ki kabloyu kesmek. Ama detaylı bilgim yok.

En son olarak da aracın gizli menüsünde geçici olarak ekranı açık tutabiliyorsunuz ancak kontağı kapattığınızda ayarlar tekrar başa dönüyor.

-Cep telefonunuz root lu ya da jailbreaklı ise video izleme

Telefonunuza android auto plus uygulamasını yükleyip, telefonda ne varsa (Youtube,tv vs...) ekran dokunmatiği üzerinden kullanabilirsiniz. Aynı şekilde jailbreaklı iPhone ile Apple car play üzerinden youtube vs kullanabilirsiniz.

Ancak bu uygulamalar Google ve apple ın yaptığı güncellemeler ile eskisi gibi çalışmıyor olabilir.

-Cep telefonunuz rootlu değilse video izleme

Andorid auto uygulamasında Car Stream i kullanabilirdiniz ancak Google bunu şimdilik imkansız hale getirdi. Yani şu an android auto üzerinden video izlemek imkansız.

Ben bunların içerisinde kablo kesmek ve iphone dışında hepsini denedim. Yaklaşık iki senedir de apartlı şekilde multimedya ekranını kullanıyorum. Bugüne kadar arıza,yavaşlama,kararsızlık olmadı . Montajını kendiniz yapabilirsiniz

Bunlarla ilgili bütün detaylar form içerisinde mevcut.

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Arac hareket halindeyken video izlemek icindır.
Kablo kesme birleştirme şaseye baglama gibi işlemler yapmadan aracımızın garantisini bozdurmadan orjınal soket sayesinde video müzik klip flim izleyebilirsiniz .Soketin fiyatı 150 ₺ Arkadaşlar amacım sadece ticaret yapmak degil tamamen bilgi vermek amaclı bir paylasımdır bilinçsiz bir şekılde aracınızın kablosunu kesme birleştirme işlemi yazık gunahtır benim amacım sadece soketi satmak degildir garantisini farkında olmadan bozuyor olmanıza bilgi vermektir aynı zamanda . kendi aracıma getirttim bir adet gelmedigi icin fazla getirdim bunları bilinçli kullanıcılara ihtiyacı olan arkdaslara yardımcı olmaktır umarım olabilirim . soket sökme takma montajı oldukca kolay bir işlemdir isteyen arkdaslara elimden geldigince yardımcı olacagım herkeze güzel keyifli Civicli günler dilerim .
82e207efbb87dd987e3373f0812a6b31.jpg
999b4366ccf57436e2728504026b6ba0.jpg

Bu aparati nasil alabiliriz. 05443797675 ulasir misiniz ?

Aracınız
Diğer Markalar
Konuyu canlandırmış olacağım sanırım ama bu ara kablodan almak istiyorum. Nereden temin edebilirim. Yardımcı olabilir misiniz?

Ad Soyad
mustafa akgül
Aracınız
Civic FC5 2021
arkadaşlar merhaba soketimizin suanki aktif fiyatı 250₺ dir . ilk getirdigim soketlerde vergilendirilmemişti ancak ikinci ve ücüncü getirdigimiz soketlerde belli bi siniri aştıgımız icin normal olarak vergi ödemek zorunda kaldık ve buda bize daha fazla maliyete denk geldi . fiyatı 250₺ dir instagram sayfamızı takip eden arkadaşlarımıza 200₺ olacaktır herkeze saygılar.

Hocam tek gelmiyordu bende fazla getirdim ondan dolayı yardımcı olmak için satıyorum dediniz şimdide ikinci ücüncü getirmeye vergi işledi 250 tl diyorsunuz sizin amacınız yardımcı olmak felen değil sizin amacınız ticaret yapmak burada

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Benim oğlan super arabaların olduğu müzik kliplerini çok seviyor, USB'ye attım ama malum hareket halinde izlemeye izin vermiyor. Her kırmızı ışıkta durduğumda el frenini çekiyorum, izliyor.
Araç yeni City
Yabancı sitelerde de Youtube'da da yazılımı vs bulursam kendim hallederim dedim ama bulamadım. Instagram'da birkaç oto tuning'çi yapıyor ama yüksek fiyat istiyorlar sanırım.
Yaptıkları da biri yazılımla USB'den yapıyor gördüğüm kadarıyla birisi de kablo aparatı takıyor sanırım çünkü bilgi vermiyorlar.
Bunun güncel olarak çözümünü bulan var mıdır?

Ad Soyad
ALİ ÇİFTÇİ
Aracınız
Civic FC5 2016
ahmet615 bey merhabalar soket için rahatsi ettim soketi neren temin edebilirim.yada siz yardımcı olabilir misiniz

Ad Soyad
ALİ ÇİFTÇİ
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam tek gelmiyordu bende fazla getirdim ondan dolayı yardımcı olmak için satıyorum dediniz şimdide ikinci ücüncü getirmeye vergi işledi 250 tl diyorsunuz sizin amacınız yardımcı olmak felen değil sizin amacınız ticaret yapmak burada
hocam merhaba soketi nerden temin ettiniz*

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bu konuya giren birçok kişi bu apartı nereden temin edebilecegini soruyor ama konuyu açan kullanıcı 2021den beri foruma giriş yapmamış 😅
Konuyu insanlarda daha fazla kafa karışıklığı yaratmamak adına kilitliyorum.
Keyifli forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri