2018 elegance navigasyon

kayhanbozkus

0
Yönetici
Zannetmiyorum fakat videolarini izlerseniz o.kadar basit bir.montaji var ki sizde kolayca montajini yapabilirsiniz. Herseyden ote aldiginiz yer de muhtemelen montajini yapar. @cihat44

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

ywzckr

0
Sikayetvara toplu sikayet yazip belirtelim

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam yeni araclar gostergede lpg ortalama tuketim verisi anlik tuketim verisi bunlari gosteriyor, ben bunu sikayet varda dile getirdim ayri ayri forumlarda facebookta serviste dile getirdim hocam, sunu gordum burda insanlar evet olsa iyi aslinda diyor ama pek destek vermiyor, geri kalanlar da umursamiyor boyle isleri araba daha gidiyor iste diye bakiyor. Toplamda 3-5 kisi destek verince dedim yani bizim millet hakkini pek aramiyormus o yuzden daha boyle islere hic girmem.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracımı bugün teslim aldım 2018 elegance eco navigasyon mevcut ayrica bayide bulunan diğer elegance larin tamaminda da navigasyon var. Yok diye ısrar eden bazi arkadaşlar ne diyecekler acaba bu duruma.

Bizde 2018 de aldik bizlerde yok ayni yil uretilen araclar olmasina ragmen bazilarinda olup bazilarinda olmamasi bizim elestrimiz

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
@mertaslan @Musa arkadasimiz gerekli aciklamayi yapmis. Yeni araclarin tamaminda artik varmis. Bu hondanin tutarsizligi fiyat listesinde ek fiyat belirleyip sonra urunu araca ekliyorsa bunun sorumlusu biz miyiz ? Makyajlamislar demek ki ufak tefek eklentilerle. 2018in belli bir doneminden once satin alanlarda aracim da yok diyor.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

10 kasımda aracımı teslim aldım elegance eco otomatik navigasyon var başarsoft haritalı yalnız haritayı kontrol ettiğimde 2016.03 tarihli gözüküyor halbuki başarsoft un son haritası 2018.10 gözüküyor bunu nasıl güncelleyebiliriz haritanın sürümünü öğrenmek için navigasyon a girip -hakkında -İçerik- haritalar ı seçmeniz gerek.

Geri