40 bin bakımı için garanti bozacağım tavsiye lütfen

Aracınız
Arkadaşlar herkese merhaba, istanbul anadolu yakası yetkili servislerden edindiğim bilgi doğrultusunda 40 bin bakımı için aşağıdaki değişimler yapılıyormuş;
40bin bakımı için; motor yağı + yağ filtresi + hava filtresi + polen filtresi + CVT şanzıman yağı + bujiler + sübap ayarı + 2 LPG filtresi + LPG hat temizliği 2640 tl fiyat çıkıyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar şöyle birşey düşündüm; sadece cvt şanzıman yağı için yetkili servise gideyim servise 40 bin bakımına geldi diye kayıt olsun, diğer tüm herşeyi bosch car da yaptırayım garanti de bozulmamış olur? Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

Aracınız
Arkadaşlar herkese merhaba, istanbul anadolu yakası yetkili servislerden edindiğim bilgi doğrultusunda 40 bin bakımı için aşağıdaki değişimler yapılıyormuş;
40bin bakımı için; motor yağı + yağ filtresi + hava filtresi + polen filtresi + CVT şanzıman yağı + bujiler + sübap ayarı + 2 LPG filtresi + LPG hat temizliği 2640 tl fiyat çıkıyor.

Gayet iyi fiyat.

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kayhanbozkus

0
Yönetici
@ankalecik bu konu hakkinda forumda cok sayida konu var lutfen forumu biraz arastirin. Sorunuza mutlaka cevap bulacaksiniz.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

40bin bakım yaptırdım motor ve polen temizliği dahil 1900tl.
Motor ve polen hariç 1500tl turuyor bilginize.
45 binde araçtan gelen ses için bıraktım ön takımı yaptılar ücretsiz garanti dışarıda 1000tl yapılan işlem. Garantiden çıkartmaya değmez.
Yine' de sen bilirsin araç senin.

SM-C9000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ywzckr

0
40bin bakım yaptırdım motor ve polen temizliği dahil 1900tl.
Motor ve polen hariç 1500tl turuyor bilginize.
45 binde araçtan gelen ses için bıraktım ön takımı yaptılar ücretsiz garanti dışarıda 1000tl yapılan işlem. Garantiden çıkartmaya değmez.
Yine' de sen bilirsin araç senin.

SM-C9000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Motor ve polen temizligi 400 tl ise, sadece sanzuman yagi ve yag degisimi var. Bazi bayiler buji degisicek ve subab ayari da deyince 2950 gibi cikiyor. Kullanim kitapciginda lpgli model diye bir model belirtilmedigi icin allaha emanet bakim programi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar şöyle birşey düşündüm; sadece cvt şanzıman yağı için yetkili servise gideyim servise 40 bin bakımına geldi diye kayıt olsun, diğer tüm herşeyi bosch car da yaptırayım garanti de bozulmamış olur? Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

KDZ. Ereğli honda servisinden 40 bin km bakımı için fiyat alın derim ve içeriğini sorun. Uygun demişlerdi.

yiğit

0
Merhaba arkadaşlar, İsmim Tugay İstanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum. Bende 2017 eco elegance fc5 civic var. 40 bin bakımı için yetkili servisler 2500-3000 TL arası fiyat veriyorlar, garantiyi bozmaya karar verdim. Özel servis tavsiyeniz varsa şimdiden çok teşekkür ederim. 40 bin bakımı yaptıran arkadaşlar varsa neler değişmeli paylaşabilir misiniz ?

Bende geçtiğimiz yıl garantiyi bozdurmaya karar verdiğimde çok araştırmıştım. anadolu yakasında araştırmalarım sonucu küçükyalı ikiler hondaya gittim.
o günden beri de aracımız kazalar hariç oraya götürüyorum.
kesinlikle tavsiye ederim.

arefe günü balatalarda garip bir ses geliyordu mesaiyi uzatıp buyur gel hemen bakalım dediler sagolsunlar. çok ilgililer ve değişmesi gerekmeyen bir parçayı kesinlikle değiştirelim demiyorlar.

cep vs bilgileri var isterseniz paylaşabilirim.

Aracınız
Ben de özel servise gideceğim 60000 bakımı için Ankara
Hangi özel servise götüreceğime karar veremedim.
Yakın zamanda lpg dönüşümü yaparak bende aracı garantiden çıkardım. İlerdeki bakımlar için fikir edinmek babında 1-2 yeri gezdim ve hondacı mehmete giderim sanırım. Ustası kadir bey var ve hatta benim araçla bir tur atıp sohbet ettik. Zaten 3-4 yer var bilindik. Kadir-Mehmet-Bar vs...

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri