420 km 100 liraya

Merhaba arkadaşlar 2017 model eko elegance lpg ile dün 100 lira yükledim 420 km yol yaptım Edirne Çanakkale ve Çanakkale dönüş ara ara 150 lileri görsemde genelde 110-120 civarı bir sürüş seyrettim . ilk aldığımda 320 km filan yakıyordu bir depoya şu anda 10000 km de araç ve 420 km yaptı .paylaşmak istedim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Kaç litre aldığınızı yazarsanız daha açıklayıcı olur.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Yakıt tüketimi
Arkadaşlar önceki doldurduğumda depom 110 TL civarında aldı resimde ekliyorum beraberinde..

320 km sürüş yaptım istanbul içi az bi trafikle beraber genelde trafiksiz , gerçi ev iş arası oldukça yakın motor ısınmadan eve varmış oluyorum ..

göstergede 8 dişin hepsi bitmişti.benzin sesi ötmedi ama ben gidip doldurdum yinede.bu seferde 90 TL ye doldu onun da resmini yolluyorum, acaba ötmesini bekleseydim ne kadar daha giderdim çünkü birinde 110 Tl birinde 90 tl fullendi..ayrıca sizce bu yakıt değerleri nasıl.Araç henüz 600 km de..Şunu unutmamak lazım ev iş arası 2 dk..motor ısınmıyor bile.

https://www.civictr.com/showpost.php?p=126641

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Yakıt tüketimi
Arkadaşlar önceki doldurduğumda depom 110 TL civarında aldı resimde ekliyorum beraberinde..

320 km sürüş yaptım istanbul içi az bi trafikle beraber genelde trafiksiz , gerçi ev iş arası oldukça yakın motor ısınmadan eve varmış oluyorum ..

göstergede 8 dişin hepsi bitmişti.benzin sesi ötmedi ama ben gidip doldurdum yinede.bu seferde 90 TL ye doldu onun da resmini yolluyorum, acaba ötmesini bekleseydim ne kadar daha giderdim çünkü birinde 110 Tl birinde 90 tl fullendi..ayrıca sizce bu yakıt değerleri nasıl.Araç henüz 600 km de..Şunu unutmamak lazım ev iş arası 2 dk..motor ısınmıyor bile.

https://www.civictr.com/showpost.php?p=126641

Fişlere göre.
75 km. Daha gidermiş.
Kısa mesafe için iyi değer.
Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri