ABS Fren Modülatörü Arızası

Fd6 aracımın ABS Fren modülatörü bozuldu. Arabanın sağ ön fren tutmadı. İzmir honda Çamkırana götürdüm . Servis 10 bin tl masraf çıkardı. Bayagı tuzlu geldi. Aracı daha uyguna yaptırabileceğim bir servis arıyorum . Masraf fazla geldiği için, aracı çamkıranda bıraktım. Süre istedim . Acil bir servis lazım . Bilen arkadaşlar varsa , yardımcı olursa çok sevinirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Bahsettiğiniz parça, yurt dışı sitelerde OEM olarak 4000~6000 TL arası değişiyor. Size tavsiyem dışarıda bir özel servise de gösterin, o da beyin bozuk diyorsa çıkmasını bulup taktırsınız. Geçmiş olsun.

Bahsettiğiniz parça, yurt dışı sitelerde OEM olarak 4000~6000 TL arası değişiyor. Size tavsiyem dışarıda bir özel servise de gösterin, o da beyin bozuk diyorsa çıkmasını bulup taktırsınız. Geçmiş olsun.

Beyin bozuk evet . Çıkmacı bakıyorum evet . Ford otokoça çektirdik Aracı, oranın ustaları da çıkma diyor . Ünallar çıkma var Bornova'da orası iyiymiş .

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Kendi donanim paketinize VSAlı yada VSAsız olduğunu inceleyerek uygun beyin bulmaya dikkat edin, çünkü civiclerin VSA modülleri ABS beyninde yer alıyor, bazı donanım paketleri ve yıllarda VSA modülü yok. 2010 sonrası bütün beyinlerde var diye biliyorum.

Geri