Acil yardim

Merhaba arkadaslar bugun itibariyke bariyere carptim bariyer arizaliymis aracta ksko var ilk defa kza yaptim ve ilk defa kaskoyla muhatap olacam dikkat etmem gereken bisey varmi kasko yada servise ilgili

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geçmiş olsun, son kazaniz olsun insallah.
Kaskoyu bilgilendirip işlemleri baslattiysaniz baska yapacak birsey yok onlar ilgilenecek devamiyla. Bariyeri de karşılayıp hasar kaydini sizin araca yuklerler muhtmelen. Sorarsaniz Servisteki arkadaslar bilgi verir size mutlaka.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bariyerin acik olduguna dair yesil isik yaniyor ama bariyer 5 cm kadar yukarda fotograflari var ustelik bariyerdeki gorevli arkadasin imzasiyla bariyerin arizali olduguna dair tutanak tuttuk

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=11734]mehmetokcu[/MENTION] Geçmiş olsun, resimleri paylaşabilir iseniz hasara yapılacak işlemlerle ilgili de yorum yapabiliriz.

[MENTION=11734]mehmetokcu[/MENTION] Bariyerin bulunduğu yer masrafı karşılayacak ise kaskoyu kullanmak yerine aracı yaptırıp onlara fatura edin, en azından sigorta da kayıt gözükmez.

Alttan darbe alış bicimini kontrol etmek lazim. Disaridan birsey yokmus gibi gozukuyor ama hava yastigi acilmis. Şasede bir sıkıntı var mi inceletin bir bilir kisiye. Eger varsa kaskoya mutlaka basvurun.

Lenovo A7020a40 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri