Akü değişimi sonrası teyp şifre istiyor çözümü

biroll

0
FB7 civic dram aracım aküsü bitti takviye ile çalıştırdım 45 amper inçi akü taktım
Ekran ve radyo ayarları gitti tekrar nasıl ayarlayacak yardım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Radyo sifre isterse servise gitmeniz gerekir
Kitapcikta yazmiyorsa

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Bende gecen hafta akuyu Mutlu 55 a/h ile degistirdim. FB7 icin radyo sifresi istemiyor. Acmak icin ON/OFF dugmesine birkac saniye basin kendisi aciliyor. Radyoda kayitli olan istasyonlari tekrar kaydetmeniz gerekli. Saat vs diger ayarlar icin MENU ekranindan ilgili bolume girerek ayarlamaniz lazim. Bu arada Trip A ve B deki ortalama yakit tuketim degerleri de siliniyor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bende gecen hafta akuyu Mutlu 55 a/h ile degistirdim. FB7 icin radyo sifresi istemiyor. Acmak icin ON/OFF dugmesine birkac saniye basin kendisi aciliyor. Radyoda kayitli olan istasyonlari tekrar kaydetmeniz gerekli. Saat vs diger ayarlar icin MENU ekranindan ilgili bolume girerek ayarlamaniz lazim. Bu arada Trip A ve B deki ortalama yakit tuketim degerleri de siliniyor.

+1 [MENTION=5638]biroll[/MENTION] Abi teyip açma kapama tuşuna basılı tut kendisi açılacaktır.
[MENTION=79]mask946[/MENTION] şifre isteme durumu cihaz yerinden sökülüp tekrar takılır ise gerekiyor.

Aracınız
+1 [MENTION=5638]biroll[/MENTION] Abi teyip açma kapama tuşuna basılı tut kendisi açılacaktır.
[MENTION=79]mask946[/MENTION] şifre isteme durumu cihaz yerinden sökülüp tekrar takılır ise gerekiyor.
Arkadaş diyor ki takviye yaptım aku taktım acaba eski aküyü çıkartıp başka aku taktiysa o arada elektriksiz kalırsa teyp şifre ister diye düşünüyorum

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaş diyor ki takviye yaptım aku taktım acaba eski aküyü çıkartıp başka aku taktiysa o arada elektriksiz kalırsa teyp şifre ister diye düşünüyorum

Yok yinede istemiyor :) sadece teyp arabadan sökülüp tekrar takılır ise istiyor.

FB7 civic dram aracım aküsü bitti takviye ile çalıştırdım 45 amper inçi akü taktım
Ekran ve radyo ayarları gitti tekrar nasıl ayarlayacak yardım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Keşke aküyü büyültseydiniz. 55 civarı amperlik akü sığıyor. Ben 3. akü bitişinde büyülttüm kafa rahat.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri