Aracı Duvara Sürttüm. Bu Çiziği Nasıl Giderebilirim?

Ad Soyad
mehmet demir
Aracınız
Civic aracım yok
2015 fb7 aracımı otoparka girerken duvara sürttüm. Nasıl giderebilirim? İlla bi usta tarafından boyanması mı lazım? İnternetten alacağım sprey tarzı bişeylerle kendim yapmam mümkün mü? Hiç bilmiyorum bu işleri. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

Ekli dosyalar

• çizik.jpg
    çizik.jpg
    208.7 KB · Görüntüleme: 88

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Neden mini onarıma girmiyor? Ne kadar mini olması gerek ki😁
Ayrıca ben oto king e hiç güvenmiyorum çünkü I kadar çok şikayet alan bir yer ki,ben oraya veririsem komple boyarlar kapıyı

Mini onarımda 15 cm sınırı falan vardı galiba hatırlayamadım tam olarak. Ama gerçekten mini yani :)

Bu arada diğer aracımın kapısında B sütununda bir kaç cm'lik bir çizik vardı. Onun için de götürmüştüm. Abi bunu biz yapmayalım, renk farkı olmasın diye bizde yapılırsa kapıya komple boya yapılır, sen bunu yetkili serviste halledersen senin için daha iyi olur dediler. Yani kendileri bilgi vermişti. Tercih müşterinin. Ben de yaptırmamıştım orda.

Aracınız
Civic FC5 2020
var Bağcılarda semsa oto diye bir yer var kendi aracımda astarın bile altına inmiş çok derin çizik vardı boyasız düzellti istersen özelden yaz kendi aracımın önceki/sonraki fotosunu atayım ama ücretler pahalı tabi ben zamanında 3500e yaptırmıştım şimdi 6bin falan der herhalde
Orayı araştıracağım,isterim basın ekspres yolunda zaten

Aracınız
Civic FC5 2020
Bir yere gittim,adam cadde üstünde bir yerde dükkan sahibi,metalik boya olduğu için çelik rötuş olmaz dedi😑
Aracın siyah olsaydı yapabilird dedi,opak boyaya yapiliyor vs vs dedi moralim bozuldu

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Bir yere gittim,adam cadde üstünde bir yerde dükkan sahibi,metalik boya olduğu için çelik rötuş olmaz dedi
Aracın siyah olsaydı yapabilird dedi,opak boyaya yapiliyor vs vs dedi moralim bozuldu
@Zaferdurukan , @vuslas Hocam bi pasta cila yapanlara sorun....Pasta cila dan sonra azalır izler diye düşünüyorum.....Sonrasında aracın boya kodu ile rötuş yaptırırsan....çok belli olacağını düşünmüyorum....Bunun için oraya lokal boya yaptırmayın bence...

Son karar tabiki sizin...Saygılar

Aracınız
Civic FC5 2020
@Zaferdurukan , @vuslas Hocam bi pasta cila yapanlara sorun....Pasta cila dan sonra azalır izler diye düşünüyorum.....Sonrasında aracın boya kodu ile rötuş yaptırırsan....çok belli olacağını düşünmüyorum....Bunun için oraya lokal boya yaptırmayın bence...

Son karar tabiki sizin...Saygılar
Yok yok ,asla lokal boya yaptırmam bu kadarcik bir şey için

Geri