Bagaj yayı Uygulaması FC5

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Merhaba hocam. Bende de tek taraflı yay var. Açılırken hafif gıcırdama sesi oluyordu. Zamanla kendiliğinden kayboldu. Yay tek taraflı takıldığı için kapak boşluğunda az da olsa bir farklılık var. Ancak çok dikkatli bakılmazsa anlaşılmıyor. Sağladığı kolaylık sayesinde bu tip küçük aksaklıklar inanki hiç göze batmıyor. 🙂
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim hocam. Kullanışlı hayatı kolaylaştıran bir uygulama. Kısmetse bende yapacağım. Rs spoiler var. Tek yay yeterli olur mu?

Ad Soyad
AZİZ MURAT DİNÇER
Aracınız
Civic FC5 2021
2 yay kullanmani tavsiye ederim orantılı açılması acisindan.
Tek yay zamanla diğer tarafda ayar kaciklili yapabilir.

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
hocam sitelerde Ogzar diye bir marka var nispeten pahalı ama yorumları daha iyi sanırım. 2li set satıyorlar. spoiler taktıktan sonra al dediler. eğer kafanızda spoyler takmak varsa. bence farklı yapı veya uzunlukta gönderiyorlar, aksi halde 2li standart yay satarlardı. takmadan önce de kullanır takınca da kullanırsın. nasılsa boş bagaja da 2 tane takılacak, spoyler gelince de...

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018

Aracımda spoiler felan yok...ben çift set (sağ/sol) kullanıyorum aracımda...kapakta denge bozukluğu kasılma olmasın diye...neredeyse 2 yıl olacak bi sorun yaşamıyorum.....Video daki kişi Ercan abi :) Bende ondan aldım...İyi günler..

Son karar tabiki sizin. Saygılar

mturker

Özel Üye
Tavsiyeniz için teşekkürler şuan ince spoyler var evet, ama yay hep ikinci planda kaldı hep aracın dışına eklemeler yaptım ileride bakalım nasipse Alicam bende.

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
AZİZ MURAT DİNÇER
Aracınız
Civic FC5 2021
Hocam ogzar dediğiniz firma sanırım. Neyse ben sordum. Spoyler olup olmamasına göre farklı sertlikte ürünler gönderiyorlar.

ALP-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Tek yay yeterli olmaz diye düşünüyorum hocam. Ercan Bey bu konuda size yardımcı olacaktır.
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim hocam. Kullanışlı hayatı kolaylaştıran bir uygulama. Kısmetse bende yapacağım. Rs spoiler var. Tek yay yeterli olur mu?

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
@mturker Yarım saat Max 1 saate kendin 2 seti takarsın hocam

Son karar tabiki sizin. Saygılar

Geri