Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Arkadaşlar bu ara kim araç alırsa güzel bir yatırım yapmış demektir. Fiyatların hepsi arttığında hepiniz kara geçeceksiniz. Bende 0 faizle çok uygun fiyata hb sport plus aldım

Civic Hb SPORT Plus 182bg

Aracınız
Civic FC5 2018
Renk ne aldiniz peki
Hocam gümüş Aldım. Lakin nasıl oldu bir de gelin bana sorun. Mavi ve siyahtan başka renk yok dediler, İzmit'i aradım araç yok, Bursa Osmangazi bayide yok, Nilüfer var ama spor paketli dedi falan derken müşterinin birinin kredi onaylanmadı şudur budur zıpladım ben alıyorum diye öyle oldu. Özetle son griyi aldım. Füme de yoktu beyaz da

ANE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam gümüş Aldım. Lakin nasıl oldu bir de gelin bana sorun. Mavi ve siyahtan başka renk yok dediler, İzmit'i aradım araç yok, Bursa Osmangazi bayide yok, Nilüfer var ama spor paketli dedi falan derken müşterinin birinin kredi onaylanmadı şudur budur zıpladım ben alıyorum diye öyle oldu. Özetle son griyi aldım. Füme de yoktu beyaz da

ANE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Nasip ışte..Çok iyi olmuş.Allah kaza bela vermesin .Çok güzel arac..

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaslar şimdi ordu hondayi aradım.125 peşin fiyat..5o bin 0 faiz kredi kullanırsak 130 bin lira fiyat çektiler.yani biz aralıkat düşer diye beklerken fiyatlar şimdiden ucctu..

Geri