Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
30 ekimde 140 A aldım.adamlar bilmiyorduk ÖTV indirimi olacağını diyor.10 lira,girdi.

2013 Fb7 Eco Elagance sahibiyim. Açıkçası Ötv+sene sonu indirimi+faizsiz kredi olayı kafamı acayip karıştırdı. Bir tanıdığım 105 bine benzinli eco elegance otomotik aldığını duydum. Lpgli fiyatı 108 110 arası bir fiyat bulursam kendi aracımı satıp almak niyetindeyim. 30 bin TL gibi fark ile böyle bir değişim yapmalı mıyım? Benim yerimde olsaydınız siz ne yapardınız? Düşünceleriniz benim için önemli

LG-H870S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2016
Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim , honda civic fc5 eco elegance sıfır almayı düşünüyoruz illaki aramızda vardır sıfır alıcak olan veya bilgisi olan
Güncel aldığım fiyatlar ;
MASLAK ÇİFTKURTLAR : 2018 Eco Elagence modeline 117.750 ₺ ( RENKTE FİYAT FARKETMİYOR ) NAVİGASYONLU
HONDA PLAZA BORA : 2018 Eco Elagence modeline 118.000 ₺ ( RENKTE FİYAT FARKETMİYOR ) NAVİGASYONLU
ÖTV indiriminden sonra mı bu fiyatlar? ÖTV indirimi varsa daha aşağıya düşmez.
Servis ücretleri çok pahalı ve yakıt tüketimi fazla olduğu için ben olsam almam.

Aracınız
Civic FC5 2018
2013 Fb7 Eco Elagance sahibiyim. Açıkçası Ötv+sene sonu indirimi+faizsiz kredi olayı kafamı acayip karıştırdı. Bir tanıdığım 105 bine benzinli eco elegance otomotik aldığını duydum. Lpgli fiyatı 108 110 arası bir fiyat bulursam kendi aracımı satıp almak niyetindeyim. 30 bin TL gibi fark ile böyle bir değişim yapmalı mıyım? Benim yerimde olsaydınız siz ne yapardınız? Düşünceleriniz benim için önemli

LG-H870S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Fırsatı yakalayabilirsen kaçırma kime söylesem fiyatı çok iyi diyorlar 110bine bende aldım ama manuel kendim öyle tercih ettiğim için ocaktan sonra bence tekrar 130 civarlarını göreceğini düşünüyorum imkan varsa değerlendirmelisin.

Aracınız
Civic FC5 2018
Sans

Şansıma tüküreyim 30 ekimde aynı aracı 126 ya aldım camkirandan
Hayırlısı hocam herkesin başına geliyor böyle olaylar benimde şansıma denk geldi ikinci el bakarken sıfıra girdik honda zarar etmez bende çok düşündüm ama piyasası olan bir araç ocaktan sonra fiyatlar eski haline gelecektir. Hayırlısı olsun sizede kazasız belasız kullanın.

Aracınız
dizel FC 5 lere yayalar için kaput havayastığı diye bir zımbırtı konmuş sanıyorum;çok küçük bir temasta dahi açılıyormuş ve maliyeti 25 bin lira imiş diye okudum ;bi arkadaş baya bir sövüyordu...bilgisi olmayanlar varsa dikkate alabilir.

dizel FC 5 lere yayalar için kaput havayastığı diye bir zımbırtı konmuş sanıyorum;çok küçük bir temasta dahi açılıyormuş ve maliyeti 25 bin lira imiş diye okudum ;bi arkadaş baya bir sövüyordu...bilgisi olmayanlar varsa dikkate alabilir.
canlı olması lazim harekete duyarlı üstelik 30 km hızdan sonra devreye giriyor aslında iyi bir özellik dikkatli sürme de fayda var

Geri