Çakar stop lambası

Merhabalar
Bu konuda içerik bulamadım.
Çakar stop lambası yasak dahiline alındı mı acaba

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Valla hocam ben arka difizore çakar taktırdım geçen gün açıkken polis çevirdi sen polismisinde cakar takıyorsun göz alıyor yasak falan dedi. Açıkken polis yakalamadigi sürece sıkıntı yok

SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
@Kadirduman @Trabanka bahsettiginiz cakar mavili kirmizili polis cakari mi yoksa arka tampon difuzorune takilan frene bastiginda pat patlayan kirmizi cakar mi ? Bence birinizden biri yanlis anliyor durumu ...

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Kardeşim hiç bir trafik polisi gidip sana Çakar taktır demez Çakar kararı olmayan araçlarda olmaz
Hiç birşeyden yazmazsa trafik kanunu 26/2den sana 192 tl bu Da en azı ayrıca onu orada sana söktürürler Çakar ne abi bu neyin hevesi anlamadım. yapmayın canın yanar ben uyarıyorum sadece tamam güzel kardeşim

Kardeşim hiç bir trafik polisi gidip sana Çakar taktır demez Çakar kararı olmayan araçlarda olmaz
Hiç birşeyden yazmazsa trafik kanunu 26/2den sana 192 tl bu Da en azı ayrıca onu orada sana söktürürler Çakar ne abi bu neyin hevesi anlamadım. yapmayın canın yanar ben uyarıyorum sadece tamam güzel kardeşim

Valla şöyle diyim bikac trafik polisi var, onlara dedimki abi çakarlı difüzör yaptıracam sıkıntı olurmu serbest mi dedim. Sıkıntı olmaz taktir dediler. 5 polise sorduysam 4 u bunu dedi bana. Bende polisin lafina güvenip taktirdim

SM-J600F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri