Cam filmi önerisi

IMG_1025.jpg merhaba aracımı alırken servisten 2 numara cam filmi takılması istedim. Ama bana çok açık geldi. Eski aracımdaki film daha koyu olmuştu. Sizce söktürüp naska biryerden daha koyusunu yaptırmalımıyım? Arkalara düsünüyorum özellikle

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=15669]olu1903[/MENTION] Bence çok kötü durmuyor, yine de değiştirmek istiyor iseniz sadece arka yan camları değiştirebilirsiniz.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bu arabaya kaliteli flim taktırın derim. Kalite kadarda işcilik ve garantide önemli. Çevirmelerde sıkıntı olmasın derseniz. Ön yan camlar 1 numara. Arka yan camlar ve arka cam 2 numara kabul ediliyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

D3E4FC88-407B-47FC-A498-32D2762AC31A.jpg önleri değiştirmedim ama arkaları söktürüp 3 numarayla değiştirdim. Güzel oldu bence tabi umarım ceza yemeyiz. Orafol diye bir alman markası taktılar. Kabarcık vs oluşmadı işçilik iyi gibiydi baya uğraştılar umarım markadan sıkıntı cıkmaz ilerleyen zamanlarda

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Onler 1 arkalar 2 numara gibi gozukuyor. Onler de hatta film yokmus gibi gozukuyor :)

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316
Ön camda birşey olmadığı için fazla ışık giriyor. Buda ön yan camların numarasını düşük gibi gösteriyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
bendeki araç beyaz ön yan camlara 2, arka ve arka yan camlara 3 numara film yaptırmak istiyorum. Ancak hangi marka film olmalı ve istanbulda işçiliği iyi olan yerler nereler bilgim yok.
Forumda bakındım ama net bir bilgi bulamadım. bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirse sevinirim.

Aracınız
Araçlar beyaz diye mi açık görünüyor acaba.
Ben en açık ton film sipariş ettim ve kendim montaj yaptım yine de arka koltuklar zor görünüyor. Bir numara olması lazım, ön taraf görünüyor ama arka kapı camları kendinden karartmalı olduğu için iyice karardı, arka cam da küçük olunca fazla ışık almıyor ve karanlık oluyor dışarıdan bakınca arka koltuklar.

Geri