Civic 2005 1.6 LS alınır mı?

Aracınız
Herkese selam..
Araç kullanmaya yeni başlayacağım ve ve civic 2005 model 1.6 LS benzin&lpg li 240 binde olan bi araçla ilgileniyorum. Araştırmalarıma göre de düşük km’de Herhangi bi araç alacağıma Honda’yı tercih ettim. Aracın ağır hasarı vs yok. Bugün deneme ve görme imkanım da oldu kısmet olursa yarın expertize göstereceğiz aracı. Yorumlarınızı öğrenebilir miyim?

Herkese selam..
Araç kullanmaya yeni başlayacağım ve ve civic 2005 model 1.6 LS benzin&lpg li 240 binde olan bi araçla ilgileniyorum. Araştırmalarıma göre de düşük km’de Herhangi bi araç alacağıma Honda’yı tercih ettim. Aracın ağır hasarı vs yok. Bugün deneme ve görme imkanım da oldu kısmet olursa yarın expertize göstereceğiz aracı. Yorumlarınızı öğrenebilir miyim?

Araç güzel bakımları düzgün yapıldıysa sende düzenli bakım yaptırırsan 240 bin falan hikaye honda için baktırda al yanlız

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Temiz kullanıldıysa alınır. Neden olmasın. Aldığınız boş kasa diye geçer fiyatı daha uygun olmalı. Bakmanızı önereceğim meseleler: Kaçıncı sahibi. Aldığınız kişi aracı kaç sene kullanmış. Araba konusundan bilgisi varmı. Bakımlarının tarihleri ( 10.000 bakım, yağ ve su azaltma yapıyor mu, baskı balata, buji, buji kabloları, frenler, alt düzen, lastikler, lpg ile kaç km gitmiş, lpg bakımları, akü Vs.)
Aracı mutlaka sürün. Sağlıklı motor performans ve yakıt ekonomisi sağlar.
Yeni olduğunuz için mutlaka arabadan anlayan biri yanınızda bulunsun bakılması gereken yerleri iyi bilir. Exper herşey değildir. Sadece bir fikir verir.
Belkide en önemlisi araç sahibinin dürüst ve samimi olmasıdır.
Bunları geçtiniz hoşunuza gittiyse alın. 13 yaşında bir araba olduğu için takip lazım. Yakınınızda işin ehli özel Honda servisi bulun bakımlarını takip edin. Gerisi sürüş zevkinize bakar. ;-)

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri