Civic Cafe

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
babam benim arabaya karaborsa malı diyor:) hakikaten honda lar karaborsa malı gibi, her otomobil markası 10000-15000 lira indirim yapmış durumda hatta 20000 lira indirim gören markalar var ama Honda ya bakıyoruz 3000-4000 lira indirim olmuş en fazla:) hehehe, bu geçen sene ben arabayı alırken daha feciydi habire zam geliyordu Honda bayisine gittiğinizde ben sonra alıcam dediğinizde ne zaman alacaksın ? bu araba temmuz da 300 lira kasımda 2000 lira zamlanacak şeklinde 6 ay sonrasını bile zammını geçirmesini tahmin edebilen müşteri temsilcilerine sahipti:)

İkinci eli daha güzel, hayatta değer kaybetmiyor ya, 105 e aldım 135000 lira kasko bedeli ile kasko yaptılar bu sene ve sahibinden de 2017 model fk7 leri 125 e veriyorlar

Karaborsanın kralı

Aracınız
Civic FC5 2018
arkadaslar pazartesi gunu eco executive satin aldim. parasini odedim bugun cuma hala arac tescili ve tarafima teslim yapilmadi gerekce hurda tescil otv indirim onayi. bu durum normal midir. hurda bizden kampanyasiydi

Aracınız
Civic FC5 2018
arkadaslar pazartesi gunu eco executive satin aldim. parasini odedim bugun cuma hala arac tescili ve tarafima teslim yapilmadi gerekce hurda tescil otv indirim onayi. bu durum normal midir. hurda bizden kampanyasiydi

merhaba, ben aracı çarşamba günü teslim aldım. anlaşma yaptıktan sonra 10 gün sürdü. Hurda onlardan olduğunda süreç biraz uzayabiliyormuş.

Geri