Civic ES7 Egr valfi

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Anladım saol kardeşim onu yaptirayim bi ama benim motor arıza ışığı yanıyo ve egr arızası gosteriyo

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Egr için temizleme işlemi yapılıyor. Emme monifoldunu yeni duydum. Onada bir baktırabilirisiniz. Bence bu temizlik işlemlerinden sonra geçmez ise satın alma işine girebilirsiniz.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Egr için temizleme işlemi yapılıyor. Emme monifoldunu yeni duydum. Onada bir baktırabilirisiniz. Bence bu temizlik işlemlerinden sonra geçmez ise satın alma işine girebilirsiniz.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
Dostum egr falfinin fisini cek aracin bir sure manifolt temizlensin sonra arada takip dene. Merak etme fisi cektigin an tekleme kesilecek ariza isigin bir sure sonra emisyondan dolayi yanacak korkma. Taktiktan bir kac surus sonra soner.

resul

0
Dostum egr falfinin fisini cek aracin bir sure manifolt temizlensin sonra arada takip dene. Merak etme fisi cektigin an tekleme kesilecek ariza isigin bir sure sonra emisyondan dolayi yanacak korkma. Taktiktan bir kac surus sonra soner.
Arıza ışığım yanıyor zaten cihaza baglattim egr arızası gösteriyor

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sok egr fisini bir ay oyle kullan. Ben oyle yaptim sonra fisi taktim ilk etapta hafif silkeleme yapto sinra duzeldi ariza isigida sondu 2 senedir sorun yok.

erss

0
Aracınız
egr arızası yaşayan arkadaşlar, daha emme manifold contanız değişti ise hatalı conta takabiliyorlar, egrsiz tip aracın emme manifod contası takılaibliyor.

Geri