Civic es7 super led far

Aracınız
Arkadaşlar bugün sevdiğim bi abimin tavsiyesiyle sanayide arabanın orijinal farlarını ve parklarını değiştirdim IMG_3367.jpg bu üzerinden çıkan orijinal far : osram bılux 64193L germany 12v 60/55w H4 U37R
Image1536324290.561568.jpg bu da orijinal park lambaları 37R 20a 12v
IMG_3365.jpgIMG_3368.jpgIMG_3370.jpgIMG_3347.jpg bu da takmış olduğumuz farlar en son attığımda farların eski hali

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic es7 super led far

Taktırdığım farın markası mfk super led diye geçiyor açıkçası benim çok hoşuma gitti yani açıkçası tabiki xenonun yerini tutmaz ancak hem vizeden geçebiliyor hem de milletin gözünü almıyor , farları internetten alabilirsiniz ben tanıdık olduğu için park ve farları toplamda 150₺ ye hallettim zaten uygulaması da çok zor olmadı abi 15 dakikada halletti başka sormak istediğiniz bişey varsa cevaplayabilirim gece selektör videosu da atacağım bekleyin https://m.n11.com/h7-led-xenon-simsek-etkili-yuksek-performans-mfk-P201921247

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=16370]yusufbabaer[/MENTION] Güle güle kullanın, alınan alınmıştır ama aklınızda olsun led alacaksanız aliexpressten daha kaliteli ve ucuzunu bulabilirsiniz ;)

Aracınız
Arkadaşlar farlar şöyle bir sorun yaptı , çalıştırdığımda parkları açıncs sorunyok ama farları açınca radyodan cızırtı geliyordu bende şase felan ysptığımı düşündüm gittim iade ettim güzel sıkıntısız led far varsa söyleyin almak istiyorum beyaz

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar farlar şöyle bir sorun yaptı , çalıştırdığımda parkları açıncs sorunyok ama farları açınca radyodan cızırtı geliyordu bende şase felan ysptığımı düşündüm gittim iade ettim güzel sıkıntısız led far varsa söyleyin almak istiyorum beyaz

Linkteki ledi kullanıyorum memnunum,

https://tr.aliexpress.com/item/H1-H...9007-LED-Car-Headlight-Bulbs/32795450541.html

Aracınız
Hocam benim araçta şaseye neden oldu ledin arkasındaki soğutucu fanlar karasal yayını bozuyormuş 3 tane elektrikçiyle görüştüm onlarda amfi felan takmam gerektiğini söylediler bende orijinal farı tekrar taktım ama parklarım hala led

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam benim araçta şaseye neden oldu ledin arkasındaki soğutucu fanlar karasal yayını bozuyormuş 3 tane elektrikçiyle görüştüm onlarda amfi felan takmam gerektiğini söylediler bende orijinal farı tekrar taktım ama parklarım hala led

Gönderdiğim linkteki led fan soğutmalı değil, bu yüzden sorun yaşamazsınız ;)

Aracınız
Peki rica etsem gece çekilmiş videosu var mı hocam uygun ve memnunsanız bende sipariş edip taktırabilirim yani , şimşek etkili mi selektörü baya etkileyici olması lazım benim taktırmam için , ve ilerde arıza yaşatabilecek bi ürün mü elektrk tesisatına felan

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Peki rica etsem gece çekilmiş videosu var mı hocam uygun ve memnunsanız bende sipariş edip taktırabilirim yani , şimşek etkili mi selektörü baya etkileyici olması lazım benim taktırmam için , ve ilerde arıza yaşatabilecek bi ürün mü elektrk tesisatına felan

Video maalesef yok, ben 6 aydır uzunlarda kullanıyorum memnunum.

Geri