NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar ilk hondamı aldım.2015 civic elegance tüplü.Sizden bir ricam var bu arabanın tam modelini nereden bulabilirim.yani eco smart ov vs...Teşekkürler.

Fabrika çıkış lpgli ise elegance eco oluyor, smart orjinal multimedya olan modeller, ov otomatik vites

Aracınız
Fabrika çıkış lpgli ise elegance eco oluyor, smart orjinal multimedya olan modeller, ov otomatik vites
Ben bu fabrika cikisli olayini anlamaiyorum sobradan alinan civic lerde.
Ruhsatta da yazmiyor. Anca arabanin faturasi olacak ki..
Benim sıfır aldigimsa LPG hazirlik modeli vardi. Eco sanırım o geciyordu.
Simdi kuzene aldik lpg siz. Satan adam eco bu dedi. Ama lpg yok hehe..
Beninki de bayiden ilk sıfır aldığımda cekici ile servis lpg yi taktirdi geldi mesela. Ama benim aracta evraklarinda yani eco felan yazmiyor. Hic bir sey yok.
Antalyada o zaman sadece brc takilmiyordu servis landi ve lovato da takiyordu. 3 yıla düşüyordu garantisi..

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ben bu fabrika cikisli olayini anlamaiyorum sobradan alinan civic lerde.
Ruhsatta da yazmiyor. Anca arabanin faturasi olacak ki..
Benim sıfır aldigimsa LPG hazirlik modeli vardi. Eco sanırım o geciyordu.
Simdi kuzene aldik lpg siz. Satan adam eco bu dedi. Ama lpg yok hehe..
Beninki de bayiden ilk sıfır aldığımda cekici ile servis lpg yi taktirdi geldi mesela. Ama benim aracta evraklarinda yani eco felan yazmiyor. Hic bir sey yok.
Antalyada o zaman sadece brc takilmiyordu servis landi ve lovato da takiyordu. 3 yıla düşüyordu garantisi..

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam econ ile eco karıştırılıyor, econ yakıt tasarruf modu eco fabrikasyon lpgli araçlar. Fb7 kasa da ilk zamanlar eco olan modeller fabrikadan lpg hazırlıklı geliyor bayide montaj yapılıyordu, sonradan komple fabrika montajlı gelmeye başladı.
Dediğiniz gibi servisler de o dönem uyanıklık yapıp bu da eco diyerek araç satmaya çalıştı.
En temiz bilgi HondaTr den aracı fabrika çıkış modelini öğrenmek.

Geri