Civic fb7 Köpek balığı sırtı anteni

onancc

0
Aracınız
fatih bey sizin için değilde diğer servislerin çektiği fiyatlar için söylemişlerdir öyle sizin ne kadar ilgili ve yardımcı olmaya çalışan biri olduğunuzu zaten forumu takip edenler bilir. herkes birbirine sizden alması için tavsiye ediyordu bende ankaraya kargoya sizden almıştım.

Fatih bey. Bursadan nasıl alabilirim. Siyah renk. Verdiğiniz ücrete kargo dahil sanırım.
[MENTION=2002]fatih55[/MENTION]

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan Uzun

0
Yönetici
slm fiyatı nekadar?

Hocam 0 (362) 438 30 00 bu numarayi ara; Burasi samsun cim-art honda servisi, Burda yedek parca aksesuardan Fatih beye ulas civic tr'den ulastiginizi soyleyin fiyat kargo konusunda yardimci olacaktir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Arkadaşlar merhaba. Balik sirtina ve bir çok parçaya zam geldi. Satiş fiyatimiz 50 tl olmuştur. Elimden gelen yardim; forum üyelerine 45,00 tl dir. Yanliş anlamayin arkadaşlar bende burada bir çalişanim. Benim buradan şahsi bir çikarim yok. Dikkat ederseniz ki fatura ve kart sliplerinide gönderiyorum. Bazi arkadaşlar kirici olmuşlar kaziklanma, şu para etmez vs. Diyerek. Arkadaşlar parça fiyati şuan 35 tldir. üzerine 10 tl boya parasi aliyorum. Kimseye zorla parça vermiyorum. Bu tarz konuşmalarin bence hiç gereği yoktu. Buradaki güzel muhabbet hatirina elimden geleni yapmaya çalişiyorum. Alan arkadaşlar güle güle kullansinlar. Herkese neşeli günler.
Fatih bey hayırlı günler
Fb7 den fc5 e geçiş yaptım ve balık sırtı almak istiyorum. Bu iki araç modelinde farklık in varmı. Suanki rakam nedir paylasirsaniz sevinirim . şuan diyarbakır dahil ve buradaki servis buraya gelmeden önce kullandırım 3 4 servisin herturlu fiyat olarak yüksek rakam talep etmekte. Fc5 balık sırtı fiyatini, ayrıca paçalık lazım onunda fiyatını belirtirseniz sevinirim.karta taksit yapma imkanı olabiliyor mu (world) ? Hayırlı akşamlar.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
N11 den 15 tl ye aldim orijinal dedikleri modelden daha güzel duruyor.. çoğunlukla boyali olarak satiliyor zaten ürünler.. benim aldigim mat siyahti aravin bir kac aksesuariyla birlikte piano black boyattim ona da para vermedim. Sprey boya ya da kaplama da yapabilirsiniz istediginiz ozel renk varsa

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Geri