Civic FB7 sunroof ses problemi.

Aracim 2014 elegance sunroof dan tıkır tıkır ses geliyor bu sorunla karsilasan varmi?

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
bence direk servise git hocam, hatta yapılan işlemi de bizimle paylaşırsan biz de ona göre önlem alırız :) garantiden çözerler...
teker yatakları bozulmadığı sürece mekanik zorluk çıkaracak bir şey yok gibi sistemde.

Usta sen de benim gibi kasabada oturuyorsan ve yollar kötüyse gelir, ama düzgün bir yola çıktığında ses gider. sunroofun arkasını biraz yukarıya doğru ittir ses yine gelir normal bir durum yani .

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
aynı sorunla ben de karşılaştım servise götürdüm yapıldı dediler çıkar çıkmaz aynı ses devam ediyordu bir daha dönmedim servise sonradan düzeldi yağladılar sanırım.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Ben aracı aldığımdan beri ara ara tıkırtı geliyor.Nedense önemseyemiyorum..:) Servise götürdüğümde sormadım bile. Sunroof'u acıp kapatıyorum düzeliyor, Bazen de düzelmiyor ama bu konu ile ilgili şöyle bir yorumum olacak bir çok farklı markada sunroof'lu olan arac var hepsinde hemen hemen aynı sikayetler var. En kötü korkum su almasın sızdırmasın YETER :)

kara82

0
Aracınız
Sunroof ses sorunu, Turkiyenin yollarinin bozuklugunda kaynaklaniyor. ses de ana kisimlardan degil, icerisindeki ufak parcalardan geliyor. Ayni sikayetler bende de var

Geri