Civic FC5 Civic FC5 10.000 km bakımı

Servis fiyatları değişmesinin nedenini işçilik olarak söylüyorlar
O zaman parça fiyatları her yerde aynı olması gerekmiyor mu? Ama faturalara bakınca parçs fiyatları da farklı. Zaten honda servisler garantiden parça değiştirmeye de sıcak bakmıyorlar o zaman neden servise gidelim .

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Honda kasko Axa sigortanın marka kaskosudur, Honda Axa diye geçer ve periyodik bakımlarda yılda 1 kereye mahsus işçilik ve motor yağında %10 indirim verdirir. Axa sigorta acentelerinde marka kasko istiyorum derseniz yaptırabilirsiniz.
Dezavantajı aracın servis dışında tamirini isterseniz, tamir bedelinin %30unu cebinizden ödemeniz gerekir.
baya geç de olsa bir ek bilgi, honda kasko ak sigortada da var(yada varmış zamanında ki bana yapmışlar, yada ak ile axa aynı mı oldular?) :) arkadaşında dediği gibi yağ ve işçilik indirimi oluyor, cam değişimi de dahil her türlü işi honda servisinde yaptırıyorsunuz... kişisel düşüncem garantisi sürdüğü ve uygun fiyat verdikleri sürece tercih edeceğim bir durum :)

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
30 bin bakımı için 3 ayrı servisten 1300 lira, 1 tane serviste 1000 lira fiyat verdi. Değişen yapılan işlemler aynı.

Aracınız
Civic FC5 2018
30 bin bakımı için 3 ayrı servisten 1300 lira, 1 tane serviste 1000 lira fiyat verdi. Değişen yapılan işlemler aynı.
Valla ben anlamadım dizelin fiyatı neden 1200-1300 lira. Sadece yağ faklı bildiğim kadarıyla. Fiyatlarıda çok yakın birbirine ama dizel diye honda yine geçirmeye çalışıyor.

Geri