Civic Fc5 geç çalışma sorunu

Oguz6

0
Aracınız
Aracim Civic fc5 2018 otomatik LPG Bazı arkadaşların bahsetmiş oldugu gibi benim araç ta ta zor çalışma problemi var araç sogukken istop edecekmiş gibi zor çalışıyor ve hareket ettikten sonra ayağımı gazdan çekince bir sarsıntı oluyor nasıl desem sanki araç manuel de debriyaj dan ayagini hızlı çekersin yapar ya onun gibi bir kaç dakika sonra olmuyor birde zaman zaman araç 2000 devir civarında ayagim gazda iken bir sansinti oluyor sanki araç vites atıyor ama devir aynı düşme yada yükselme yok açıkçası servislere pek güvenmiyorum sizin fikrinizi almak istedim

Oguz6

0
Aracınız
Arkadaşlar 1000 bakımı için servise gittim geç çalışma problemini söyledim ilk defa böyle bir şey duymuş gibi şaşırdılar araç isterseniz burda kalsın ertesi gün bakarız filan dediler bende gerek yok dedim birde size sormak istediğim geçen gün motor soğutma suyunu sogukken kontrol ettiğimde minimum un altındaydı ben de yarım litreden bira az hazır su ilave ettim 1000 kontrolünde sıvılar normal diye yazmışlar ancak bu gün motor sogukken kontrol ettiğimde minimum un biraz üstündeydi sizce seviye yeterli mi yada antifriz alıp ekleyimmi

Geri