Civic FC5 Civic Fc5 ön kamera

Aracınız
Civic FC5 2016
Merhabalar. Konuyu hortlatmış olacağım ama fc5 aracımı 4 ağustosta aldım geri görüş kamerası gibi ön kamera taktıran var mı gizli menüsünde front camera die bir bölüm var acaba kablolar hazırmıdır ? yurt dışında ki hondalarda bu paket mevcut diye biliyorum.

Aracınız
Civic FC5 2016
Merhabalar. Konuyu hortlatmış olacağım ama fc5 aracımı 4 ağustosta aldım geri görüş kamerası gibi ön kamera taktıran var mı gizli menüsünde front camera die bir bölüm var acaba kablolar hazırmıdır ? yurt dışında ki hondalarda bu paket mevcut diye biliyorum.

Merhaba . Ben ön kamera taktırdım . Ön panjurda logo yerine . Ekran olarak 12.1 dikey kullanıyorum . Multimedyanın içinde kamera butonu var , manuel olarak açıp kapatabiliyorum. Image1535662608.943605.jpg

Sadece hayal et

Merhaba . Ben ön kamera taktırdım . Ön panjurda logo yerine . Ekran olarak 12.1 dikey kullanıyorum . Multimedyanın içinde kamera butonu var , manuel olarak açıp kapatabiliyorum. Ekli dosyayı görüntüle 7668

Sadece hayal et

Acaba ne kadara geldi. Nereden temin edip yaptırdınız ? Kullanışlı mı ? Sensör devreye girince kameranında devreye girmesi gibi bir olay olabilir mi ? Çok soru sordum galiba :D

Aracınız
Civic FC5 2016

ufis

0
Aracınız
araçların sensörleri belirli hızdan sonra devreden cıkmaktadır
akü yada sigorta panelinden güç almamanız gerek aksi taktirde kameranız devamlı yükde olacaktır ki buda kameraraya zarar verecektir ayrıca yanlış alacağınız sigorta üzerinde akım devamlı olabilir buda zarar verir.
size tavsiyem zaten kameralarda tek kablo ve üç bacaklı olacağından araç teyip paneline kadar çekip otomatik anten çıkışından kamara için elektirik almanız.
aracınız hem güvende olur hemde devamlı çalışmaz cihazınızı açınca calışacaktır.
bunu yaparken araya sadece 2w sigörta koyun.

Aracınız
Civic FC5 2018
ön park kamerası için önceki aracımdan biliyorum android cihazlarda geri vitesten çıkardıktan sonra ön kamera devreye giriyor kaç saniye açık kalacağını fabrika ayarlarından ayarlayabiliyorsunuz harici bir enerji ve tetiğe gerek yok. merak ettiğim bizim exe multimedya cihazlarında ön kamera için giriş var mı yoksa da ona göre soket bulunup alınabilir mi...

Batur

0
Cümleten selamun aleykum, iyi günler bende aracımın önüne kamera takmak istiyorum herşey aldım tek sıkıntı çektiğim nokta önden teyip kısmına nasıl kablo çekeceğim geçiş yeri bulamadım bana yardımcı olursanız sevinirim.

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri