Civic fc5 Ses sistemi

Aracınız
Civic FD6 2010
Araca güzel bi ses sistemi düsünüyorum elim de
jbl 1000w bas
Alpine hoparlör capi 16 cm
Kenwood mid takimi
Alpine 4 kanalli anfi
bulunmaktadir sade ve tok bi ses icin yeter diye dusunuyorum extra biseye gerek var mi sizce ve yaptirabilcegim istanbul icin temiz bir yer Anadolu yakasi olursa daha iyi olur

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
Tam urum kodlarini bilmiyorum sadece markalarini biliyorm bunlarda babamin eski arabasindan cikan urunler zaten mid'lerde 13 cm sanirim .su bahsettiginiz tweeter olayina bakicam tok ve guzel bi ses versin yeter

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
[MENTION=6520]Batıkan[/MENTION] Sesi sitemini değiştirmeyi düşünüyorum. Ön arka ve tweeterları kaç cm almam lazım. Aldığım her markanın ürünü uyar mı? Alpine düşünüyorum size nasıl.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam elinizdeki set bence gayet yeterli, midlerin ve amfinin modelleri nedir?

Bunlara ek olarak daha iyi bi ses balansı isterseniz ben ekstra tweeter öneririm, özellikle bullet tweeter.

Skar audio iyidir;
https://www.amazon.com/Skar-Audio-VX1-ST-240-Watt-Neodymium/dp/B01C34USUC/ref=sr_1_16?s=car&ie=UTF8&qid=1492518998&sr=1-16&refinements=p_n_feature_keywords_browse-bin:2892877011

bende 2018 fc5 aracımı yeni aldım eski aracımdan söktüğüm 5 kanallı soundmagus H500 anfi 16 cm db drive S7 6C komponent ve 30 cm sony xplood bası bağlamayı düşünüyorum...

arka tarafa da bir takım daha komponent yada midrange mi bağlayayım onda karar veremedim

Leo

0
Hocam amfiniz gayet yeterli, burada kararı sizin vermeniz daha doğru olur. Daha yüksek ses + tizleri dengelemek istiyorsanız komponent seçilebilir. Mid sesleri ön planda tutup daha temiz vokaller ve enstrüman sesleri duymak isterseniz mid bağlayabilirsiniz. Sistemi yaptıktan sonra foto yada video paylaşırsanız tecrübelerinizden bizde faydalanmak isteriz.
@karadas87

Geri