Civic FC5 Civic Fc5 ses sistemi

Arkadaşlar merhaba, arka hoparlörlerin boyutu kaç inç olarak geçiyor? Kaliteli mid bass hoparlör alıp taktırmak istiyorum bu mümkün mü?

[MENTION=7864]nevzatatt[/MENTION] Hocam cevap için teşekkür ederim, kesin eminiz değil mi? Siparişi veriyorumda ondan emin olmak için soruyorum :)

Aracınız
[MENTION=11749]The.ApoLLo[/MENTION] merhaba bende aracın hoparlorunden memnun değilim. Sanırım degistireceksiniz, sonucunu ve hangi hoparlörü satın aldığınızı paylasirmisiniz lütfen?

Honda Civic FC5 ECO Executive Otomatik

Tabiki, ancak hoparlörün boyutunu yani kaç cm olduğunu tam öğrenebilmiş değilim. Öğrenebilirsem siparişi verip hemen montajını yapmayı planlıyorum.

Video çok iyi oldu ancak resimde görünen aparat olmadan hoparlörler takılamıyor anladığım kadarıyla bide böyle bi engel çıktı karşımızaADC.jpg

PIONEER TS-G1620F Serisi hoparlör takımı sipariş ettik. ilk aşamada ön kapılara montajı yapacaz, norminal güç girişi 40w olduğundan orjinal teyibi zorlayacağını sanmıyorum. Daha sonrasında ise araca anfi bağlayıp arka hoparlörleri Sony XS-GS1621 ile değiştirmeyi planlıyorum, artı olarak Sony XS-NW1202E Subwoofer ilede ses sistemini destekleyecez. Montajları yapıp deneyimlerimi sizlerle paylaşırım.

Geri