Civic fd6 motor aşırı ısınıyor

arkadaşlar geçen hafta ilk honda 2011 otomatik aracımı aldım ama bazı sorunlar var büyük bi hatayla batırmadan aldık aracı ve şuan hararet yoğun trafikte hızla yükseliyor conta yanım dedi ustanın biri araç benzindeyken yokuş yukarı hic gitmiyor düz yolda pedala bastıktan sonra 1 2 saniyede tepkime veriyor ağır çekimde ama lpg de hic bir sorun yok araç 87 binde daha

motor çok sicak

motor çok sicak

arkadaşlar geçen hafta ilk honda 2011 otomatik aracımı aldım ama bazı sorunlar var büyük bi hatayla batırmadan aldık aracı ve şuan hararet yoğun trafikte hızla yükseliyor conta yanım dedi ustanın biri araç benzindeyken yokuş yukarı hic gitmiyor düz yolda pedala bastıktan sonra 1 2 saniyede tepkime veriyor ağır çekimde ama lpg de hic bir sorun yok araç 87 binde daha

Honda ve hararet çok zıt kavramlar aracın contası yanık yaralanmış şekilde sana satmış olabilirler keşke exspertize götürseydin.Ve honda da şöyle bir durum var conta yaralansa bile yanık halde bile araba yürüyo gidiyo gittiği yere kadar öyle hemen belli etmiyo kendini hgs uygulamasından km sorgula vize kayıtları çıkıyo 87 binde olduğunu hiç sanmıyorum

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

Merhaba,

2011 87.000 km ve söylediğiniz soruna göre kilometresi bana pek orjinal gelmedi.Honda'da hararet sorunu çok az baş gösterir tabiki araca bakımlarını yaptırmadan suyuna yağına bakmadan devirsiz kullanıldıysa bu sorunlar olabiliyor.Öncelikle 1-2 tane honda özel servis'e sornasıdna normal 1-2 tanede ustaya aracınızı gösterin.Devir daim ve borularda kaçak var mı kontrol edilmesi gerekir.Su eksiltiyormu araba ? Eğer conta gerçekten yanmış ise üst silindir kapağı taşlanması gerekir sonrasıdna iyi bir usta'nın motoru toplaması gerekli.Ortalama maliyeti işçilik ve parçalar toplamında 2.500 3.250 arasını buluyor bu devirde.

hgs sisteminden birazdan sorgulamasını yapıdan km için, enjeksiyonda da sorun olabilir diyor başka bir usta lpg de sorun yaşamıyorum benzinde yukus yukarı yemiyor araç ist avcılar civarında düzgün işten anlayan kim var bilginiz var mi

hgs sisteminden birazdan sorgulamasını yapıdan km için, enjeksiyonda da sorun olabilir diyor başka bir usta lpg de sorun yaşamıyorum benzinde yukus yukarı yemiyor araç ist avcılar civarında düzgün işten anlayan kim var bilginiz var mi

Sorgula kardeşim buradan paylaşırsan sevinirim

Ama şase no dan sorgula kardeşim

evet sorguladım 2013 2014 ve 2018 de muaneye girmiş 11.2014 de 73 binde 02.2018 de 83 binde muaneye girmiş gözüküyor inandırıcı gelmiyor insana

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri