Civic Sedan Dizel aldık

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
hayatımda gördüğüm en güzel dizel otomobil FC5 dizel:) benim dizel e antipatim var normalde ama FC5 dizeli öve öve bitiremem, fiyatı da avrupa C sınıfı dizellerden ucuz galiba, megane icon 1.5dci gibi sevmediğim bir otomobil 136000 lira iken dizel civic 120bin küsür lira idi, otomatik vitesi de kendini motorsporlarında ve yollarda yıllarca kanıtlamış ZF yapacakmış bence çok güzel.

Bende Honda Bora dan dizel elegance mi aldım. Daha önce Kia Cerato dizel kullanan birisi olarak çok farklı bir motor(olumlu) olduğunu soyleyebilirim. Çok sessiz ve düşük devirlerde bile mükemmel tepkileri var.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bende Honda Bora dan dizel elegance mi aldım. Daha önce Kia Cerato dizel kullanan birisi olarak çok farklı bir motor(olumlu) olduğunu soyleyebilirim. Çok sessiz ve düşük devirlerde bile mükemmel tepkileri var.

Aracınız hayırlı olsun :eek:k:

Aracınız
Civic FC5 2018
Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Kullandıkça daha çok seveceksiniz

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Tartışıp çekişen arkadaşlara teşekkür ederim.

- Karşı tarafı ikna çabasına girmeden bilgilerimizi boca etmek
- Yazarken paragraf ve noktalama kullanmak

Lütfen bu ikisine de dikkat edilirse hem gereksiz yazıları okumamış oluruz, hem okuduklarımızı daha rahat algılayabiliriz.
Lafların arasından kişisel eleştiri ve yorumları ayıklamaktan, paragraf arayıp cümlelere konsantre olmaya çalışmaktan bir hal oldum.

Ağzınıza sağlık.

Aracınız
Civic FC5 2018
Yakıtı merak eden arkadaşlar için tekrar yakıt ortalamalarımı paylaşmak istedim. Araç şu an 6500 km de. 2500 km civarı uzun yol gerisi şehiriçi (Ful dur-kalk yapıarak) yolda kullandım.Karma tüketim ortalaması 5,6. Şehiriçinde 6 litre yakıyor. Uzun yolda 115-120 km sabit hızlarda Ordu- Antalya arası gittim geldim ortalam 4.8 litre yaktı. Eğer daha düşük hızlarda gitmeye sabırlıysanız 3,8 litre yaktı 80-90 km hızlarda. Bence yakıt gayet tatmin edici. Helede yokuşlarda o torkuyla alıp gitmesi, 1500 devirlerde yüksek viteslerde bile zorlanmadan o yokuşları çıkması çok zevkliydi :)

Aracınız
Yakıtı merak eden arkadaşlar için tekrar yakıt ortalamalarımı paylaşmak istedim. Araç şu an 6500 km de. 2500 km civarı uzun yol gerisi şehiriçi (Ful dur-kalk yapıarak) yolda kullandım.Karma tüketim ortalaması 5,6. Şehiriçinde 6 litre yakıyor. Uzun yolda 115-120 km sabit hızlarda Ordu- Antalya arası gittim geldim ortalam 4.8 litre yaktı. Eğer daha düşük hızlarda gitmeye sabırlıysanız 3,8 litre yaktı 80-90 km hızlarda. Bence yakıt gayet tatmin edici. Helede yokuşlarda o torkuyla alıp gitmesi, 1500 devirlerde yüksek viteslerde bile zorlanmadan o yokuşları çıkması çok zevkliydi :)
Paylaşımlarınız için teşekkür ederiz inşallah bir gün Allah bize de kısmet eder araç çok pahalı

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri