Civiclerin hoşuma gitmeyen yönleri

Aracınız
1.kapı aydınlatması yok.megan 2 de vardı.
2.camlar kapanırken elin sıkışmamasını sağlayan sistem yok.
3.ön şöför kapısında çocuk kilidi düğmesi yok.
4.radyo değiştirme düğmesi çok kullanışsız.ses kısma açma eline çok uzak kalıyor.mute tuşu yok.ekrandan yapmak gerekiyor.
5.klima düğmelerinin ekranda olması çok kullanışsız.
6.ses açıp kapatma ve bazı audi düğmelerinin olması gerekti. Nissan Qashqai çok daha kullanışlı ara yüze sahip
6.kumandadan çift tıklayınca her şeyin kapanması gerekirdi.oda çok kullanışsız.

E6603 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Tek sorun boya kalınlığı birde arka tampon içinde koruma demiri yok. Şeytan komple boyat polisaj ile incelt diyor da ozenerek benim istediğim sekilde kim yapacak ? Onun dışında yalıtım zayıf hepsinin çözümü var da keşke bunlari araç siparisinde luxury paket içinde sunsalar ama yok Accord da gelmiyor her şey sana bağlı emek zaman ve para ayirirsan en iyisi tabi ki de olur ama neden uğraşılır orası tartışılır. Motor ve Şanzıman problemsiz gerisi çok da önemli değil. Seviyorum arabami.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Tampon acayip esniyor.bagaja bisey koyarken dikkat edin esnemeyi hissedeceksiniz.park esnasinda iki defa ufak dokunuslarim oldu tamponun halini gorunce sok oldum.servis tamponun altinda celik var diyor ama tamponun tamirine 600.TL istiyor:)

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ugr60

0
Tek sorun boya kalınlığı birde arka tampon içinde koruma demiri yok. Şeytan komple boyat polisaj ile incelt diyor da ozenerek benim istediğim sekilde kim yapacak ? Onun dışında yalıtım zayıf hepsinin çözümü var da keşke bunlari araç siparisinde luxury paket içinde sunsalar ama yok Accord da gelmiyor her şey sana bağlı emek zaman ve para ayirirsan en iyisi tabi ki de olur ama neden uğraşılır orası tartışılır. Motor ve Şanzıman problemsiz gerisi çok da önemli değil. Seviyorum arabami.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam Fc5 lerde arka tampon koruma demiri var.

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Arifddd Yazdıklarının bazılarında hatalar var, 4 cam da el sıkışmasını önleyen sistem var, şoför kapısın da camlar için çocuk kilidi mevcut, kapı iç kısımlarında da kapılar için ayrı ayrı kilit var.

Hocam direksiyonda ki ses açma kısma tuşunu hızlıca aşağı çekince sessize alıyor dokununca tekrar eski seviyesine geliyor

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
@Arifddd Yazdıklarının bazılarında hatalar var, 4 cam da el sıkışmasını önleyen sistem var, şoför kapısın da camlar için çocuk kilidi mevcut, kapı iç kısımlarında da kapılar için ayrı ayrı kilit var.

Bugun sağ,ön camı denedim olmadı. Cam geriye kaçmıyor.camları kilitleme var ama hepsi kilitleniyor sadece arka kapı kilidi yok.kapılarda kapı kilidi var fakat bu sefer binen yetişkinlerde açamayacak.bende şöyle bir sıkıntı var.arkaya herzaman yetişkinler de biniyor.kapıdan çocuk kilidi yapsam kullanışlı olmayacak.şürücü kapısında olsa bu kilit tuşu çok iyi olurdu.megan 2 de öyleydi.tek tuş ile hem arka camlar hem arka kapılar kilitleniyordu.arka camların açma kapanmasını da sadece sürücü yapabiliyordu.bunda ise bütün camlar kilitleniyor.belkide yeni araçlarda güvenlik amaçlı koymuyorlar.

Aracınız
Hocam direksiyonda ki ses açma kısma tuşunu hızlıca aşağı çekince sessize alıyor dokununca tekrar eski seviyesine geliyor

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Sanırım dokunmatik oldugunu kadediyorsunuz.Executıve de dokunmatik özelliği yok.alırken araç tanıtımında dokunmatik özellik rs lerde var dendi.

Geri