Civiclerin hoşuma gitmeyen yönleri

Aracınız
Benim ki dokunmatik değil.şimdi kendimden şüphelenmeye başladım.ben mi yanlış biliyorum diye ama araç alırken de sordum dokunmatik özelliği yok dendi.aracı Ekim 2018 de aldım.

E6603 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bende çok şaşırdım şimdi bence forumda ki diğer arkadaşlardan cevap bekleyelim onların araçlarında nasılmış acaba

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bugun sağ,ön camı denedim olmadı. Cam geriye kaçmıyor.camları kilitleme var ama hepsi kilitleniyor sadece arka kapı kilidi yok.kapılarda kapı kilidi var fakat bu sefer binen yetişkinlerde açamayacak.bende şöyle bir sıkıntı var.arkaya herzaman yetişkinler de biniyor.kapıdan çocuk kilidi yapsam kullanışlı olmayacak.şürücü kapısında olsa bu kilit tuşu çok iyi olurdu.megan 2 de öyleydi.tek tuş ile hem arka camlar hem arka kapılar kilitleniyordu.arka camların açma kapanmasını da sadece sürücü yapabiliyordu.bunda ise bütün camlar kilitleniyor.belkide yeni araçlarda güvenlik amaçlı koymuyorlar.

Hocam kilit düğmesine bastığınızda tüm kapıları kilitliyor fakat ön yolcu araç durduğunda inebiliyor. Sadece arka kapıları şoför kapısı açılınca veya araç istop edildiğince açılıyor. Bu olay civic te beğendiğin en güzel olay. Mesela passat ta bu özellik yok tüm kapılar kilitleniyor ama içerden ön arka farketmiyor açılıyor kapı. sadece dışardan açılmıyor.

Aracınız
Hocam kilit düğmesine bastığınızda tüm kapıları kilitliyor fakat ön yolcu araç durduğunda inebiliyor. Sadece arka kapıları şoför kapısı açılınca veya araç istop edildiğince açılıyor. Bu olay civic te beğendiğin en güzel olay. Mesela passat ta bu özellik yok tüm kapılar kilitleniyor ama içerden ön arka farketmiyor açılıyor kapı. sadece dışardan açılmıyor.
Aslında bunlar basit koyulacak özellikler de sanırım firmalarda patent alma var.en basit arabadaki özelliği en lüks araba koyamıyor nedense yada koymak istemiyor.şimdi honda 150 tl ye satılan pencere ayna açma kapama modülünü koyamaz mıydı.

Geri