Civiclerin hoşuma gitmeyen yönleri

2017 executive aracımda direksiyondaki ses açma kapama butonlarının ortası tırtırlı ve ileri geri dokunmayla ses kontrolü yapılabiliyor. Aşağı doğru hızla dokunduğunuzda mute olarak işlem yapar. Defalarca kullandım.

HTC Desire 620G dual sim cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Aslında bunlar basit koyulacak özellikler de sanırım firmalarda patent alma var.en basit arabadaki özelliği en lüks araba koyamıyor nedense yada koymak istemiyor.şimdi honda 150 tl ye satılan pencere ayna açma kapama modülünü koyamaz mıydı.

E6603 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam bu konuda sonuna kadar haklısınız. Ama diğer araçlara göre honda da istediğiniz iç ve ya modifikasyonu yapabilirsiniz. Özellikle alman araçlarında dışarsan çok müdahale edemiyorsunuz araca. Artı ve eksileri var her aracın

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bir arabada sana ciddi miktarda para harcatabilecek seni yolda bırakabilecek 3 tane unsur var ;
1. Motor
2. Şanzıman
3. Alt takımlar

ee bunların 3’ü de honda da taş gibi en sevdiğim özelliğide bu :)

vtec kicked in yo !!!
Katılıyorum bu düşüncenize

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@highflyeer @Arifddd

Kendimden şüphe ettim :) Daha önce başıma gelen bir olayda sağ ön cam otomatik olarak kendi aşağıya inmişti sonrasında kendim de fiili olarak denedim cam baskıya girince otomatik iniyor.
@UK61 @kayhanbozkus @sadece_hayalet Arkadaşlar sizler de durum nedir?

Aracınız
Civic FC5 2018

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Bugun yine denedim elimle cam kalkarken bastırdım.cam yine inmedi.eski arabamda daha az kuvvet uyguladığımız iniyor du.acaba diyorum ben mi yeteri kadar bastırmadım.

E6603 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ile ilk defa tanıştım hep medhiyerler duyardım hatta yahu ne var bu civicte acayip sevdalısı olanlar var diye söylenir dururdum. Civici sevmemin ve bence alınmayı hak edecek en güzel yönü direksiyon hissiyatı ve sürüş keyfi. Bazı zaman keşke şu özellik olsa niye yok ne biçim araba güya 2012 model ama şu şu şu özellik yok diye hayıflandığım oluyor ama binmeyi sahip olunmayı hak edecek bir araç. Yolda güzel bir arkadaşlık sunuyor bu beni mest ediyor.

Civic ile ilk defa tanıştım hep medhiyerler duyardım hatta yahu ne var bu civicte acayip sevdalısı olanlar var diye söylenir dururdum. Civici sevmemin ve bence alınmayı hak edecek en güzel yönü direksiyon hissiyatı ve sürüş keyfi. Bazı zaman keşke şu özellik olsa niye yok ne biçim araba güya 2012 model ama şu şu şu özellik yok diye hayıflandığım oluyor ama binmeyi sahip olunmayı hak edecek bir araç. Yolda güzel bir arkadaşlık sunuyor bu beni mest ediyor.

Saf honda genleri motor,vites,direksiyon gerisini at ?:)

vtec kicked in yo !!!

Geri