Conta yakma ve yakıta su karışması sonrasında araçdaki sorunlar

Rhan34

0
Aracınız
Merhaba 2012 model Honda Civic 1.6 LPG (Fabrika çıkışlı değil) aracım conta yakti sanayide conta degistirildikten sonra çalıştırıldığında egzozdan su püskürttü benzin deposu sökülerek boşaltıldığın da fazla miktarda su karısmis su atılana kadar aracın dengesiz çalışabilir zamanla düzelecek denildi ertesi gün arıza ışıklarının tümü yandi tekleme titreme gürültülü çalışma yokuş aşağı inerken devrin 1000-1500 bandında sürekli inip çıkması gibi problemler yaşadım tekrar gittim araç yakıta karışan su nedeniyle kendini korumaya alıyor diyerek arıza ışıklarını söndürdüler 300 350 km yol yaptım ayrica depodaki benzini tamamen bitirdim aracımda arıza ışıkları tekrar yandı tekrar kontrol etmeleri için goturdugumde makineye bağladılar düzensiz ateşleme arızası tespit edildi hatası verdi LPG beynin yakıtı düzensiz dagitabilecegini söylediler LPG yeniden ayarlanip bakım yapilmasina rağmen sorunum devam ediyor

ANE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Rhan34 Geçmiş olsun, işiniz zor çok bilinmeyenli denklemin içine düşmüşsünüz, usta değiştireyim deseniz yeni usta her şeye tekrar bakmak isteyecek yeni maliyetler ortaya çıkacak sıkıntı durum.

Geri