Ekzos hk.

inci55

0
Aracınız
Merhaba arkadaşlar, akrapoviç ya da başka marka eksoz kullanan var mı? Montajı kolay mı? Tamponda ekstra bir sıcaklık oluyor mu? Şimdiden teşekkürler.
Herkese iyi bayramlar.

HTC 10 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Sanki [MENTION=788]ukirdi[/MENTION] akropovic kullaniyordu diye hatirliyorum. Gorunce yardimci olacaktir.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Aracınız
Warex kullanıyorum araç fc5 lpg li hiç bir sıkıntı yok çok şükür . Tamponda herhangi bir sıkıntı yapmaz.

ukirdi

0
Merhaba arkadaşlar, akrapoviç ya da başka marka eksoz kullanan var mı? Montajı kolay mı? Tamponda ekstra bir sıcaklık oluyor mu? Şimdiden teşekkürler.
Herkese iyi bayramlar.

HTC 10 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Dostum akrapovic uçların üstü zaten karbon kaplı ısıya dayanıklı ayrı bir parça var tampon deysebile eritmez ama orijinal alırsan tabiki Suan piyasada yan sanayi çok var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

[MENTION=788]ukirdi[/MENTION] Ben aracı teslim almadan yetkili bayiiden difüzör ve akrapovic egzoz ucu taktırdım orjinal midir ? 1000 tl para verdim toplam

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ses yapan egzoz için 3 bin lira ceza yazılıyormuş. Bu normal de..
İşin kötü yanı sadece uç olanlara da yazılıyor diyenler var. Bu uç dedikleri difüzör ile aynı şey değil herhalde değil mi? Yani sadece görüntüsü olan ses yapmayan difüzörlere de ceza yazılmaz!

Aracınız
Ses yapan egzoz için 3 bin lira ceza yazılıyormuş. Bu normal de..
İşin kötü yanı sadece uç olanlara da yazılıyor diyenler var. Bu uç dedikleri difüzör ile aynı şey değil herhalde değil mi? Yani sadece görüntüsü olan ses yapmayan difüzörlere de ceza yazılmaz!

Bu mesajı takip ediyorum gerçeği yansıtmasa keşke

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri