Eneos eco atf şanzuman yağı kullanan var mı?

Aracınız
Arkadaşlar şanzuman yağı için alternatif olarak eneos eco atf şanzuman yağı tavsiye etti ustam ve arkadaşlar kullanan var mı nasıl sonuç aldınız yorumlarınızı bekliyorum.

Aracım 2008 fd6 elegance otomatik

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Arkadaşlar şanzuman yağı için alternatif olarak eneos eco atf şanzuman yağı tavsiye etti ustam ve arkadaşlar kullanan var mı nasıl sonuç aldınız yorumlarınızı bekliyorum.

Aracım 2008 fd6 elegance otomatik

Ben kullandım 3 lt degistirdim. Pek bir fark göremedim. Farkı anlamak için tork konventorun içindeki yaginda değişmesi gerekiyormuş..

İmkansızı dene, belki değildir!

Aracınız
-Tork konvertörü ile birlikte toplam kaç litre yağ alıyor.
-3 litre değişim yaptın sanırım yakıt performans geçişler şanzuman sesinde herhangi bir değişiklik oldu mu?

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
-Tork konvertörü ile birlikte toplam kaç litre yağ alıyor.
-3 litre değişim yaptın sanırım yakıt performans geçişler şanzuman sesinde herhangi bir değişiklik oldu mu?

Ben 10.000 km yağ ve filtre bakimlariyla birlikte değiştirdim. Yakıt düştü ama şanzıman yagindanmi yoksa motor yağ filtreler değiştiği için mi bilemem. Performans biraz arttı ama dediğim gibi motor yağ değişimi ve hava filtreden dolayı fark etmistir belki de.

Aracınız
Anladım ozzi zararı olmadıysa motor şanzuman açısından değiştirmek istiyorum bu aralar içindeki yağ rengini kaybetmiş yüksek devir çeviriyoruz yeri geliyor şanzumanı zorluyoruz belki içindeki yağ özelliğini bile kaybetti ne zaman değişti bilemiyorum.tavsiye ediyorsan alıcam bende kaç binde senin araç

Aracınız

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Anladım ozzi zararı olmadıysa motor şanzuman açısından değiştirmek istiyorum bu aralar içindeki yağ rengini kaybetmiş yüksek devir çeviriyoruz yeri geliyor şanzumanı zorluyoruz belki içindeki yağ özelliğini bile kaybetti ne zaman değişti bilemiyorum.tavsiye ediyorsan alıcam bende kaç binde senin araç

Aracımı 3 ay önce ilk sahibinden aldım 2009 121.000 km deydi aldığımda yaklaşık 2.500 km bindim sonra komple bakıma soktum. Benden önceki sahibi şanzıman yağını hiç degistirmemis. Bende komple ne varsa değiştirdim balata fren hidroliği filtreler felan. 1-2 ay sonrada bujileri deiscem lpg bakımına sokucam bide sibop ayarı felan

Aracınız
ben 2013 fb7 de yaklaşık 4 aydır eneos eco atf kullanıyorum.değiştirdiğimde araç 57 bindeydi şimdi 61 bin oldu.eskisine göre bi fark hissetmedim.önceden 2. vites geçişleri çok belirgindi şimdi de öyle

Geri