Eski NFS oyunlarını severlere retro :)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Konu biraz saçma olacak ama belki benim kafadan birileri vardır diye açıyorum :p
Ortaokul yıllarında daha bilgisayarla yeni tanışmışken NFS Hot Pursuit ve NFS High Stakes serisi oyunları oynamıştım ve oyunları ilk açıp oynadığım zaman oyunlara hayran olmuştum.
Belki büyüdüğüm içindir ama bi sonraki yıllar oynadığım NFSlerin hiçbiri bana o ilk NFSlerin tadını vermedi.
Geçen gün alakasız bir yerden alttaki videoları gördüm ve izleyince sanki o ilk ortaokuldaki izleyen çocuk gibi hayranlıktan dondum kaldım.
O ilk oyuna giriş, menu geçişleri, animasyonlar, müzikler hele o creditsler gerçekten 1997-98 dönemine göre inanılmazlar.
Tekrar öylesi bi retro yaşamak isteyenlere videoları koyuyorum :)

Bu da hayallerimin arabası :love:
Ne kadar yeni spor araba çıksa da hiçbiri benim gözümde bunun gibi gelmiyor

Son düzenleme:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Oldum olası araba yarışı ve futbol oyunlarını kıvıramadım, oynayanlara da imrenerek bakardım :)
@Leo Bu konu tam senlik :)

gunesec

Özel Üye
@m2hamid
Biz internet kafede 8 kişi nfs2 oynardık. Fzr 2000 efsane, dur durak bilmez giderdik.? NFS serisi benim için vazgeçilmez. En zevk aldığım most wanted serisi. Deli gibi modifiye yapıyordum. Özellikle pejo ve punto... Razor'u hileyle tokatlamıştım??
Yarış oyunlarından sonra en sevdiğim (konsol aldıktan sonra) forza oldu.

Hulk

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
NFS oyunları bir tutkuydu benim için. Oynarken geçirdiğim uykusuz gecelerimi bilirim.:)
Üniversite yıllarında bilgisayar sahibi olduğum için geç tanıştım NFS oyunlarıyla.
İlk olarak NFSU serisini oynamıştım grafikler müzikler harikaydı.
Sonra NFSU2 açık dünya olmasıyla beni benden fazlasıyla almıştı.
Sonra çıkan NFSMW da oldukça iyiydi. Polis kapışmaları eklenmişti. Ve 5 seviyede helikopterler zırhlı araçlar tam bir kovalamaca ile bağımlılık yapan bir adrenalin oyunuydu.:cool:

Tabi bu oyunların yanında çıkan Fast and Furious - Hızlı ve Öfkeli seri filmlerini de es geçmeyelim. Filmleri izleyip gaza gelip araba modifiye edip gazlıyorduk.?️:ROFLMAO:

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
@gunesec nfs2'yi biz evde oynardık kardeşimle ya da kim gelirse artık da, cafede most wanted çok oynadık. Hiç unutmam Chevrolet Cobalt ile Lamborghini Gallardo, Porche vs. geçerdim.

@Hulk Benim de en çok oynadığım bu üçüydü. Parmaklarım ağrırdı artık araç sürmekten. O zamanlarki oyunlardan aldığım zevk çok başkaydı. Kontrolleri bu kadar iyi oyun yapamadılar bence sonraları. Grid serisi iyiydi bir de.

Aracınız
Biz de eskilerdeniz.:) 90'larda ilk NFS sürümlerinde başrolde bir Ferrari ile bir de McLaren vardı. Ferrari'nin hızlanması daha iyiyken, McLaren'ın son sürati daha yüksekti. Ben Ferrari'yi alır, abim de MClaren'ı alırdı. Virajlı pistlerde ben, düzlüğü çok olanlarda o yenerdi. :)

Geri