Ev alacağım için fc5 aracımı satacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neyse görüşleriniz önerileriniz için sağolun teşekkür ederim benim arabam 125.000 türk lirası bugün için de 20.500 $
Dolar fiyatı bugün saat 12 ye kadar geçerli . Yarın için geçerli değil. Almak isteyenler için fiyatım bu pazarlık olur amma velakin insanın sabrını zorlayacak yada saçma sapan teklifler ile değil en normal insan statüsündeki insanlar ile pazarlık yapabilirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hayirli olsun hocam, umarim evini alabilirsin. Muhalif olmak degilde bilgi vermek adina fiyati fazla bulabilirler birkac gun once bir arkadas 7 bin km de 103 bine aldim demisti konusunu inceleyebilirsin.
Fc5 2017 exe fiyat.
https://www.civictr.com/showthread.php?t=11134

Aldim konuyu yeni gördüm cok sukur problem yok aracta.

SM-A520F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hocam öncelikle merhabalar. Ev alacaksanız acele etmenizi öneririm. Hazır araba fiyatları yükselmişken satıp eve yatırım yapacaksanız tam zamanı.
Dolar faiz artırımı bile dinlemez bir halde çünkü. Güncel döviz bu şekilde hocam. https://piyasa.paratic.com/doviz/ Bu grafikleri bol bol takip etmenizi öneririm. Araba, ev, içtiğiniz su. Her şeyde dışarıya bağımlı olduğumuz için bu sayılar arttığı sürece elinizde ne kadar çok şey var ise değerleniyor demek :) En basiti araba. Gerçi ev fiyatlarında bir çok gelişme ve güzel haberler var bu ara. Yüksek dolar kurundan alamayanlar için bir sürü yasa ve yönergesi geldi diye biliyorum. Haberlerini bir araştırmanızı öneririm. Karlı çıkabileceğiniz bir şeyler mutlaka vardır. İyi günler dilerim hocam :)

Ben de aynı şekilde FC5 excetive aracımı satmayi düşünüyorum ancak beklediğim her ay fiyatı da yükseliyor.

Arkadaşlar civic sıfır executive otomatik fiyatı 139.400 den 154.000 tl ye çıktı aracımın fiyatını güncelliyorum 135.000 tl

Neyse görüşleriniz önerileriniz için sağolun teşekkür ederim benim arabam 125.000 türk lirası bugün için de 20.500 $
Dolar fiyatı bugün saat 12 ye kadar geçerli . Yarın için geçerli değil. Almak isteyenler için fiyatım bu pazarlık olur amma velakin insanın sabrını zorlayacak yada saçma sapan teklifler ile değil en normal insan statüsündeki insanlar ile pazarlık yapabilirim

Aracımın fiyatını güncelledim arkadaşlar bugün için 135.000 tl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri