mnrshn

0
öncelikle ilgi alakanız ve hızlı dönüşünüz için teşekkür ederim..bütün lambalar yanıyor sadece frene bastığımda fren lambası yanmıyor..gönderdiğiniz linkten siparişimi verdim kendim yaparım..tekrardan çok tşekkürler

Aracınız
Civic FB7 2015
Fb7 led'ile sorular ve cevapları.

Bu konuya yazıyorum ama doğru yerde miyim bilmiyorum. Aracım 2015 fb7. Gündüz aydınlatmalarını turuncu yapmıştım. Yine aynı şekilde gündüz güçlü yanıp gece farı açınca zayıflıyor. Yarın aracımın muayenesi var. Kimisi geçmez dedi kimisi geçer dedi. Ben de rengi uyumsuz hafif kusur diye geçeceğini düşünüyorum. Sizin fikirleriniz nelerdir bu konuda??

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Trust

0
Aracınız
Bu konuya yazıyorum ama doğru yerde miyim bilmiyorum. Aracım 2015 fb7. Gündüz aydınlatmalarını turuncu yapmıştım. Yine aynı şekilde gündüz güçlü yanıp gece farı açınca zayıflıyor. Yarın aracımın muayenesi var. Kimisi geçmez dedi kimisi geçer dedi. Ben de rengi uyumsuz hafif kusur diye geçeceğini düşünüyorum. Sizin fikirleriniz nelerdir bu konuda??

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Babalar gibi geçer hocam.

SM-A520F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Aracınız
Civic FB7 2013
Merhaba, arka stoplara taktığım iki tane cree ledlerden biri sönük yanıyor. Çözümü var mı? Ürün gündüzlere taktığımız cre ledlerin beyaz modeli.

Geri