Civic FB7 FB7 LPG Tüketimi

Aracınız
Merhaba hocam hayırlı olsun, ben de yeni araç aldım lpgyi nerde kaça taktırdınız.
Merhaba lpgyi emre mühendislikte taktirdim, maltepe tugay yolunda. Vahap usta var isciligi baya iyi ve durust bir usta. Ben de internetten arastirarak buldum. 2800 tl kredi kartina 12 taksite kadar boluyor, fiyat simdi ne olur bilmem.

Benzin dusmemesi icin modul de takti, fiyata dahil. Dolum ucu benzin depo kapaginda sabit, fiyata dahil. Cogu yer bunlar icin ekstra ucret talep ediyor. Vahap usta bunlari siz gundeme getirmeden direkt kendisi yapiyor.

Anadolu yakasindaki cok ünlü bir otogazcimiz tüm bunlar icin 3250 tl istemisti.20180518_133603.jpg

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ALba

0
Aracınız
Çok teşekkür ederim görüştüm nakitte 3200 tl fiyat verdiler, başka alternatifler de var bakalım nasip.

Aracınız
[MENTION=14270]ALba[/MENTION] rica ederim. Emre mühendislik mi 3200 fiyat verdi. Fiyatlar artmış gerçekten muhtemelen kurların yükselmesinden dolayı böyle oldu. Telefonda pek düşmüyorlar. Yerine gidip Vahap ustayla pazarlık yaparsanız biraz daha düşerler muhtemelen.

Bugün, 13:31 #22
Ömer işler Ömer işler isimli Üye şuanda online konumundadır
Rütbe
Ömer işler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Üyelik tarihi
20.Mayıs.2018
Nereden
Manisa
Adı geçen
1 Mesaj
Etiketlenme
0 Konu
[MENTION=14055]Ömer işler[/MENTION]
2013 model elagance otomatik arabam 32 litre lpg ile (econ acikti)sehir içi 230 km yol yaptim.Neredeyse 41 kr yakti.Bakim icin brc yetkili servisine gittim.Durumu izah ettim ge el bir bakim yaptırdım (filtreler degisti) bu degerler normal diyor.Yetkiliye dedim ki formlarda arkadaşlar 1 depo ile 350-400 km yol yaptiklarini söylüyorlar. ..Yetkilinin dedigi bir cvp 35-40 kr altinda otamatik yakan bir araba varsa gelsin benim arabamin anahtarini hemen ona teslim edeyim.Siz yazilanlara asla i anmayin arabanizin degerleri gayet guzel...Senin arabanin cok yakmadinin sebebi sehir içinde surekli dur kalk yapuyorsun,bir carsiya gitmek icin 10 tane trafik isaretinde duruyorsun dedi.....Kisaca sunu sormak istiyorum. Arkadaslar 32 lt gazla 230 km gitmem normal mi anormal mi ? Bu isten anlayan bana bir akil versin inan burada ki yorumlari okuyunca resnen arabadan sogudum

Rütbe
20.Mayıs.2018
Nereden
Manisa
Adı geçen
1 Mesaj
Etiketlenme
0 Konu
2013 model elagance otomatik arabam 32 litre lpg ile (econ acikti)sehir içi 230 km yol yaptim.Neredeyse 41 kr yakti.Bakim icin brc yetkili servisine gittim.Durumu izah ettim ge el bir bakim yaptırdım (filtreler degisti) bu degerler normal diyor.Yetkiliye dedim ki formlarda arkadaşlar 1 depo ile 350-400 km yol yaptiklarini söylüyorlar. ..Yetkilinin dedigi bir cvp 35-40 kr altinda otamatik yakan bir araba varsa gelsin benim arabamin anahtarini hemen ona teslim edeyim.Siz yazilanlara asla i anmayin arabanizin degerleri gayet guzel...Senin arabanin cok yakmadinin sebebi sehir içinde surekli dur kalk yapuyorsun,bir carsiya gitmek icin 10 tane trafik isaretinde duruyorsun dedi.....Kisaca sunu sormak istiyorum. Arkadaslar 32 lt gazla 230 km gitmem normal mi anormal mi ? Bu isten anlayan bana bir akil versin inan burada ki yorumlari okuyunca resnen arabadan sogudum

İstanbul şehir trafiğinde 230-250 km doğrudur. Sıkıntı yok. Araç çok yakmıyor, lpg pahalılaştı.

Diğer yandan uzun yolda dikkatli kullanımda, 400 km’lere yaklaşabilmek çok olası.

Son olarak lpg li modda, econ açmaya gerek yok. Dişe dokunur bir tasarruf yapmıyor, üzerine araç da iyice hantallaşıyor. Ha benzinde belki bir etki vardır, ancak lpg de bence çok gereksiz

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Arkadaşlar 40 lt lpg 120 tl ile şehiriçi 380km yol gittim nasıl acaba 2014 civic fb7 manuel vites eco mod açık

Son düzenleme:
Rütbe
20.Mayıs.2018
Nereden
Manisa
Adı geçen
1 Mesaj
Etiketlenme
0 Konu
Normal bende de aynısı fb5 sıkıntı yok..

SM-J730F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri